GTA SA Wyłącza sie po intrze!

Witam!

Otóż tak: Mam ORYGINALNE GTA SA i po poprawnym zainstalowaniu włączam grę, a po intrze dupa… wywala na pulpit:( Dokładniej to cośw rodzaju że plik gta_sa.exe zostanie zamknięty. Miałem już zainstalowane i działało ok. Podobno usunięcie wpisów pomogło niektórym, lecz u mnie nie. ściągnąłem nowe stery do kart graficznej, lecz też nic, cracków chyba z 20 się naściągałem i też nic. Instalowałem na różnych partycjach ale to samo. Mam dwa kompy, ale na tamtym jest to samo, dokładnie, zresztą też tam było kiedyś GTA SA. Szukałem w googlach ale tam niema odpowiedzi. Jest tylko wszystko to co robiłem. A i zgodność też zmieniałem ale też dupa! Mój sprzęt: NVidia GeForce 9600M GT 512mb, procek: Intel Core 2 Duo 2.26, 2.27 Ghz, 3Gb RAM

A i reinstal był około 10 razy:)

Liczę na pomoc. Z góry dzięki za fatygę;)

Pobierz i zainstaluje patche.

Sprawdź czy płyta nie jest uszkodzona.

Jak to nie pomoże, odeślij płytkę do producenta (jeśli dopiero co ją kupiłeś).

Po co cracki jak to oryginał… zainstaluj sterowniki i directa zgodnego z grą(czyli troszke starsze) gre uruchamiaj jako admin(vista i 7)

może jakiś plik się nie zgrał/uszkodził. Poszukaj patchy do nowych systemów albo zainstaluj na xp jeżeli nie będzie działać to wymień płytkę.

Chciałem zainstalować wcześniej ale wyskakiwał błąd. Wyznaczyłem plik gta_sa.exe ok itd a gdy zaczął się update to wyskoczył błąd. Niestety nie znam ang. ale to był błąd: "Old file not foun. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match " i tak za każdym razem. No chyba że zły plik podaje.

Dodane 28.04.2010 (Śr) 22:36

Zrobiłem jak mi kazałeś maniek ale nic. Jako admin nie daje rady… stery już są, directx jest 9.0 taki jak był na płycie. A i płytki nie wymienie bo gra odkupiona od kolegi ale praktycznie brak rys. 2 takie bardziej widoczne ale mają z 1/2 cm. Na xp działa, nie u mnie ale działa u kumpla. A ja mam Viste jak coś.

Błąd wyświetla że nie znalazł starszych plików, jednak pliki o tej samej nazwie znalazł update , update zrobiony ale zawartość plików niewłaściwa.

Spróbuj ponownego reinstalu gry z wyczyszczeniem rejestru / próbowałeś uruchomić w trybie zgodności z xp ?

Zrobiłem reinstal. Nie pomogło. Tak próbowałem ze zgodnością z xp.

Dodane 29.04.2010 (Cz) 20:59

Nikt nie ma pomysłu? Czy same pijawy na d.p. siedzą?

Dodane 02.05.2010 (N) 20:18

Wielkie dzięki za pomoc. Sam już sobie poradziłem.