GTA-SA Wywala system przy pierwszej cutscence :(

Witam pobrałem GTA-SA (Grand Theft Auto San Andreas) które ważyło ponad 600 MB bo to mi tylko potrzebne jest do San Andreas Multiplayer (SAMP) ale gdy sprawdzałem grę czy działa i tak dalej to przy kliknięciu NEW GAME czy jakoś tak gra się włącza normalnie jest ekran ładowania ale gdy jest filmik jak CJ kładzie walizkę na taśmie gre mi wywala i cały komputer też poprostu ekran stoi i nic nie mogę zrobić zostaje mi tylko wyłączenie komputera. Dodam tylko że w Counter Strike 1.6 jest tak samo grać mogę zagram połowę meczu i kompa mi wywala całego.
Pomoże ktoś ?
Specyfikacja:

  1. Intel Core 2 Duo
  2. 8 GB RAM (w Windows XP mam tylko 3.00 GB)
  3. 160 GB DYSK
  4. Karta graficzna Intel Q965 express chipset family

nie pirackie mam nadzieję?
jak tak, to nic nie poradzimy…:stuck_out_tongue_winking_eye:

Dlaczego siedzisz na XP primo? w 64b byys miał więcej RAM i mogłoby być stabilniej, btw. jak wygląda stan dysku?

Ale jak stan dysku ?

o to chodzi ?

HD TUNE, czy ok i prędkości. Może być tak, że masz niestabilne sektory i stad zwiechy…. równie dobrze mogą być i inne rzeczy, ale wtedy by nie wywalało w połowie gry, a dysk z 10lat ma.

Co to jest to HD TUNE ?

Dysk wygląda OK, znaczy stary, ale zdrowym. Czy nie instalowałeś/ zmieniałeś sterowników, direxta etc?

Dzisiaj zainstalowalem Windowsa 7 64 bit moze na tym bedzie dzialac normalnie

Wiesz, nie chciałbym stawiać fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, ale odnoszę wrażenie, ze zarówno system jak i gra jest - w najlepszym razie- kupiona “legalnie” za 10 zł na Allegro, w najgorszym: torrenty. Gdzie rano kupiłeś legalny system, to ja nie wiem. Jeżeli to drugie to i regulamin jest jasny, nie pomagać, i możliwości nie mamy. Crackowanie gier polega na modyfikowaniu kodu gry, a to może powodować niestabilność, ewentualna pomoc techniczna więc u pirata :wink:

1 polubienie

Dobra dzieki wiesz sam se poradze

Szanujmy się wzajemnie. Jeżeli faktycznie ściągnąłeś piracki program - szkoda Ci było kilku złotych, dosłownie, za takie antyczne gry, to sam mogłeś spowodować kłopoty. Pomijam aspekt prawny- kradzież, pomijam bezpieczeństwo- wirusy, ale wersje crackowane tak mają, nie sa aktualizowane, są mniej stabilne, mogą gryźć się z jakimiś sterownikami lub… antywirusem :wink: Podjąłeś ryzyko, ok Twoja decyzja, ale nie oczekuj poparcia.

1 polubienie