GTA SA z Premium Games - Mały problem

Witam,

Dziś kupiłem sobie oryginalne GTA SA z serii Premium Games w Empik.com.

Mam z grą mały problem.

Dlaczego po podmianie samochodów gra nie działa (np. Fiat 126p, który po podmianie w pirackiej wersji gry działał normalnie z grą)??

Dlaczego nie wszystkie opcje z trainera 108+ oraz 113+ z GTASites, nie działają?? tj. na nieskończone życie i inne kody na nieskończone coś tam

#-o

jak można używać takich rzeczy… GTA SA jest lepszą grą bez kodów, trainerów i innych badziewi… i nie jest wcale taka trudna…

pewnie coś źle zainstalowałeś, pamiętaj że czasami imgtool nie importuje 2 plików, najlepiej usuwać każdy po kolei i wrzucić nowy po kolei (txd i dff)

czasem można zepsuć handling wklejając nową linijkę (zaznaczysz i usunie enter i masz 2 linie handlingu w jednej, od tego też może gra crashować)

jest sporo czynników, które mogą crashować grę przy zmianie plików… i tak nie ma to jak gta sa na PS2 :stuck_out_tongue:

Grę kupiłem na młodszemu 8 letniego bratu na urodziny w prezencie, a on nie potrafi grać bez kodów

Wrzuciłem pojedynczo pliki poprzez zastąp, linię w handlingu zaznaczyłem i zastąpiłem nową poprzez wklej. Wszystko sprawdziłem. Na pirackiej wersji było ok. A tu kicha. GTA SA bez maluszka traci urok. Wszystko podmieniałem jak zawsze

Grę od 18 lat o dziwkach, zabijaniu, gwałceniu i kradzieży samochodów kupiłeś młodszemu bratu?

A potem przestępcy wyrastają… :frowning:

Heh on i tak z tego nic nie rozumie. Jak miałem ś.p. (spalona w piecu) piracką wersję gry to cały czas w nią grał. On tylko samochodami sobie jeździ i innymi pojazdami. Oczywiście wytłumaczyłem mu, że zabijanie ludzi itp. co jest w tej grze dostępne to dzieje się tylko w świecie wirtualnym i nie może mieć swojego urzeczywistnienia w realu. Ja jakoś żyje jeszcze:P

niech się nauczy… potem dziwne że takie proste gry wychodzą, na NESie była zawsze trudność, cała gra bez save na 3 życiach a dziś? GTA SA to gra którą dałoby się przejść bez save nawet :wink: (nie za pierwszym razem ale da się :wink: )

aj tam, ja w mortal kombat 2 grałem na amidze mając te 5 czy 6 lat i jak ja się cieszyłem jak mi fatality wyszło :smiley: nie jestem jakoś przestępcą :wink:

gwałcenia tam nie ma akurat :wink: ale kradzieże są nie tylko aut (można okraść domy, ludzi, a w misjach też trzeba powykradać sporo rzeczy :wink: )

no ale takie jest niestety życie chłopaka z getta… tyle że w gettach to najczęściej to są sprzedawane jakieś narkotyki itd. żeby pomóc mamie, która niewiele zarabia (trochę się naczytałem o gettach w usa)

w sumie niech gra, nie zabronię, ale jak coś zrobi zawsze można powiedzieć “a nie mówiłem?” :wink:

w co do podmiany tych aut, to czy z gta parking bedzie poprawnie działać?? bo już sam nie pamiętam czy podmieniałem kiedyś img toool 2.0 czy gta parking. A nie grałem w to przez 2 lata

imgtool i wordpad zawsze działały i nigdy mnie nie zawiodły :wink: tylko trzeba sprawdzić czy się usunęło i czy się dobrze dodało