GTA SA // zaicna się

Witam.

Mam problem z GTA SA. Mianowicie mi się troszke zacina! 23 klatek na sekunde.

Mój komp:

P4 2.8 GHz HT

1 GBRAM

Gefroce 6800GT

Dysk 120 GB

Najnowsze stery i direxy.

Prosze o pomoc. Gry typu Far cry i doom 3 chodza mi super płynnie (70 - 90 klatek) Przy tych samych ustaieniach graficznych.

a czy ta gra sa jest legalna czy to kopia z netu? mój znajomy miał z netu tez mu się zacinała, a kupił legala i ma swiety spokuj

100% legal. Dziś dostałem :).

spokój

Dostałeś z… z neta !!

Zmienjsz ustawienia grafiki na medium ;], to chyba oczywiste.

Nawet przy minimum, ilość klatek wynosi okolo 30. Przy roździelczności 640 x 480 :shock:

Ja bym się kłucił czy to legal… jak nic nie da rady to zainstaluj starsze stery do grafy, lub wymień kartę graficzną na jakiegoś Radka ;].

hmmmmm. Wszystkie inne GTA chodziły mi super. Może faktycznie zainstaluje starsze sterowniki, ale wszystkie pozostałe gry chodza mi super.

ja też bym się kłucił, tym bardziej że mój kumpel miał tak samo, teraz to sie potwierdza ze nie opłaca się ściaganie z neta, tylko oryginał, a tak na boku to powiem jak masz takie problemy to idz do sklepu z którego to kupiono i tam sie zapytaj, jak na płytke było by źle nagrane to ci wymienia, ale jak pokażesz paragonik :slight_smile:

(…) lub zrób obraz płyty programem np. Virtual Demo lub Alcohol 120% (jeżeli masz oryginalną grę możesz tak zrobić jako kopie zapasową ;]).

Wyłącz Frame Limiter , gdyż to on powoduje, że cały czas masz tylko 25-30 klatek na sekundę.

Jakim programem badasz ile masz klatek ?

Fraps.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=701

a ja w menu w karzdej częsci gta mam 60fps nieważne jak jest ustawione a jak gram to niecałe 25 fps.

Tak jak powiedział Pawek wyłączcie Frame Limitter z ustawień zaawansowanych grafiki, a jeżeli to nie pomoże i na dodatek gra legalna to najwyraźniej czas najwyższy zrobić porządki w systemie :slight_smile:

Albo wylącz AA może twój GF nie daje rady. Ale…

ja mam:

Athlona XP 1800+ 1.5 GHz

256 DDR

nVidia GeForce MX 440 (64)

i gram na 1024 x 768 16 bitów i śmiga bardzo ładnie :stuck_out_tongue:

no i? :roll: