GTA: SA- zawiesza się po wyjściu z menu "esc"

witam, mam komputer z Windows Vista PL 32bit i ostatnio zachciało mi się pograć w GTA SA które kupiłem sobie w wakacje 2006roku. Gra chodzi świetnie ale jest jeden problem: gdy wejde w menu pauzy (to po wciośnieciu klawisza esc) i chce wrócić puśążniej do gry to jest to niemożliwe: pojawia się czarny ekran i leci tylko dżwięk. Problem wydaje się mimimalny jednak tylko przez nie można wejść do pełnej mapy a mapa przydaje się dość często.

Czy można to jakoś rozwiązać?

Przeinstalowywałeś sterowniki?

A uruchamianie w trybie zgodności z win xp?

sterowników nie przeinstalowywałem. Moja karta graf. to Nvidia Geforce 7600GS 512MB a stery mają numer 7.15.11.6369 i są z dnia 2007-09-11 , wiem że nie są najnowsze ale niechce mi się przeinstalowywać…

Ja też mam 32bitową Viste Hume Premium. Grałem w SA na XP i nie było problemów, na viscie jednak są. Mam Geforca 8500 i dobre strowniki lecz nie wiem jak rozwiązać ten problem. U mnie jeszcze nikeiedy nawet myszka nie reaguje jak się włączy gre. Ogólnie to nie wina strowników ani karty tylko niestety systemu opercyjnego Vista.

U mnie identyczne problemy jak u Was.

A ja mam taki problem :cry: . Włączam San Andreas wszystko pięknie chodzi zaczynam nową grę. I tu się zaczyna problem. Nie mogę ruszać myszką tak jakby gra mi jej wogole nie czytała. Ani obracać ani nic. No ale to zniose i wiem jak to naprawić. Ale tutaj zaczyna się mój problem nr 2. bo tak jak powyżej pisali pare razy włącze esc i już Ctrl+Alt+Del tylko pomaga. I to nie jakoś słychać muzyke czy coś tylko kompletny brak odpowiedzi. Dodam że mam Windows Vista Home Premium chociaż nie wiem czy to coś pomoże. Pliss pomożcie ![-o<

Dodane 27.05.2009 (Śr) 18:06

koledzy chyba wiem co trzeba zrobić. Wystarczy że uruchomicie San Andreas w trybie zgodności z Windows 98 i tyle