Gta:sa

Standartowo napięcie dla portu AGP(tu dokładnie nie wiem czy dla portu czy dla procesora graficznego ,wydaje mi sie że dla procesora graficznego) wynosi 1.5V ,aby to napięcie zmienić należy wejść do biosu(podczas rozruchu kompa pulsacyjnie naciskać klawisz delete)i w zakładkach odszukać pozycji AGP VOLTAGE SELECT i jeżeli jest możliwość obniżyć napięcie do 1.4V a jeżeli chodzi o zmiane tego napięcia za pomącą zworek na płycie to w tym wypadku należy posiadać książeczke do płyty gł i w niej odszukać za pomącą ktorych zworek należy to wykonać , zaznaczam że nie wszyskie płyty głowne i biosy posiadają w.w funkcje

Zbych1 a zmniejszenie tego napięcia jest bezpieczne ? Tzn coś się może stac ? :?

Wydaje mi sie że zmniejszenie napięcia nie powinno być niebezpieczne w przeciwieństwie do zwiększenia napięcia, sam bym to sprawdził ale niestety moja płyta głowna nie pozwala mi obniżyć napięcia tylko moge go podnieśc do wartosci 1,7V , poprostu nie polecam tego robić tym którzy każdy grosz odkładają aby coś w koncu dokupić nowszego do swojego kompa. No niestety w dzisiejszych czasach świat do bogaczy i odważnych należy.

Dobra,po wielkich bojach z GTA:Sa udało mi się rozwiązać problem! :twisted: :wink:

Otóż w mojim przypadku pomogła … zmiana sterowników na NAJNOWSZE OMEGI :slight_smile: (bazują one na Catalystach 5.2 i dlatego nie ma zawiech)

Grałem w gre ze 2 h i żadnej zawieszki :twisted: :twisted:

Mam nadzieję że innym też to pomoże.

Pozdrawiam.

:twisted:

STEFAN25 mówiłem tyle razy :PPP

zainstaluj nowe sterowniki :wink: :wink:

STEFAN25 post z wulgaryzmem Kosz.

Tu się nie klnie kolego. :!:

Przepraszam ale kto by się nie zdenerwował jakby uszłyszał że właśnie wyrzucił w błoto 250zł?

Pozdrawiam.

PS.To był ostatni raz :wink:

Nie radziłbym próbować z tym napięciem. To może ci cały komputer rozwalić. Właśnie dzięki tamim specjalistom jak zbych, wiele niewinnych ludzi może rozwalić sobie kompa.

ja chyba uzywam 4.12 catalystow

w ustawieniach karty pisze ze jest to wersja 6.14.10.6497

A mi nie tnie :P, ale mam takie coś, że podczas cut-scenek widać pół ludzika (mój jest w całośi, a inne prześwitują), mam Radka 9200SE Gigabyte 128MB, i oryginalne stery z ATI, 800x600 medium ustawienia w grze.

ps. nie chciałem zakładać nowego tematu więc napisałem tu :P.

A masz kręconą kartę graficzną? :slight_smile:

Mi gra w 1024x768 detale na medium AA 2x hula aż miło-30 FPS utrzymuje się bez zadnego spadku.

Jeśli ktoś ma też takie “przeboje” z GTA to instalujcie Omegi i grajcie-mi pomogło:)

STEFAN25 a nie zacina Ci się czasem na misji Beach’s Life?

Kurde mi chodzi na max.rozdzielczośći i ładnie mi śmiga tylko że przechodni nie widać(prawie) i gości na motorach też, jest tak przy każdej rozdzielczośći:( co jest wczoraj ją zakupiłem dopiero:(

debek zmieniaj sterowniki :twisted: od grafiki :rotfl:

Ludzie, ja ostatnio czytałemz e karty graficzne z niższych połek pozbawionych Vertex i Pixel Shaderów, lub w wersji 1,0 lub 1,4 moga dzialac niepoprawnie. Trzeba kupic lepsza karte graficzną po prostu

Nie zacina mi się,przecież ty masz procka 1 GHZ a ja mam Athlona 2.6@3.2 i Radeona 9550@9600-to normalne chyba ze ci sie tnie :shock:

Ja mam bartona 2500+ 512 RAM, GeForce 6600GT :twisted: i smiga pieknie, ale to cudo ma Vertex i Pixel shadery rev 3.0 :smiley: