Gta Sa

Chciałem się spytać gdzie w Gta sa znajduje się samochód do rabowania domów :? chciałem kogoś obrabować a nie wiem gdzie wan stoi :stuck_out_tongue:

Na przeciwko siłowni troszke na lewo juz robie scrrena. Mozesz okradać po 22:00 wchodzisz i naciskasz “2”

ftp://81.15.212.6/UPLOAD/ss.gif

Gregor10 rozumiem twoje rozterki z tą grą, ale nie widzę sensu aby za każdym razem zakładać nowy temat i tak już jest bardzo dużo tematów na temat tej gry :?

Jest jeden rozległy topick:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=28848 i dobrze by było ten jeden ciągnąć.

masz racje. nie powinnien tego robić. dobrze że mnie uprzedziłeś :slight_smile: dzięki :smiley:

Dzięki Aston. już wiem :slight_smile:

Ja raczej nie jestem za ciagnieciem 1topicu bo jak ktos chce miec odpowiedz na maila albo szybko cos odszukac to raczej sie nie sprawdza. To moje zdanie 8)

A jak sie coś zabiera? np. telewizor :shock:?

A moze Ktoś wie, gdziem ożna znależc lovindera? :wink:

ford_focus Podchodzisz do np. Do telewizora naciskasz enter biegniesz do samochodu i tak spacje (chyba) wszystko sie wyświetli w l.g. rogu ekranu.

Cycus Co do lowridera to mi osobiście raz udało sie odszukać na jakiś zawodach komus ukradlem :slight_smile: Ale jest prosty sposobik. Jak na scrrenie ta foura zawsze tam jest, zabierasz jedziesz do garażu nieopodal i tam zakładasz sobie hydro :> Coś jeszcze?

ftp://81.15.212.6/UPLOAD/low.gif