Gta sa

Siema chcialbym sie dowiedziec czy to prawda ze mozna wlamywac sie do mieszkan w gta?jak tak to co trzeba zrobic zeby sie wlamac

Musisz wziac jakiegos wana / ciezarowke i podjechach pod dom ( kolo autostrady na poludniu LS ) i wejsc do domu. Nastepnie po cichu trzeba chodzic zeby nie obudzic gospodarza domu :slight_smile:

Cieżarówka stoi nieopodal siłowni.

Musisz wsiąść do tego samochodu, masz czas od 22.00 do 6.00, powodzenia

Boxville:

Zwyczajny i niezbyt ciekawy(czarny) wóz dostawczy, który jest bardzo popularny w dokach Los Santos. W grze jednak jest wyjątkowa wersja tego pojazdu, mianowicie czarny Boxville, zaparkowany między dwoma apartamentami w pobliżu siłowni w Ganton. Przy jego użyciu możemy wykonywać tak zwane Burglary Missions, czyli włamania.

:smiley: :smiley:

ok mam tego wana wchodze i co dalej mam zrobic gdzie jechac ?co nacisnac ? aha i co sie naciska zeby sie skradac

Domyślnie:

Klawisz C.

nie zrozumiales mnie :znalazlem tego wana wsiadam do niego i co mam zrobic gdzie jechac

szukaj domów gdzie przed dzwiami masz taką żółta strzałke ze możesz wejsc. Okradać domy możesz w godzinach od 22 do 6.

Troszkę Ot z mojej strony ale dlacego jak ja wszedłem do domu żeby go okraść to w środku bylo pełno ludzi oglądających telewizje i zaraz pelno glin 3 gwiazdki i mnie zabili ??

tak bywa czasem możńa trafić na dom w którym jeszcze nie śpią ludzie