Gta sa

mam taki problem otuż nie moge przejżć jednej misji jest to msja z pod litery $ i to jest ta misja gdzie sledzić trzeba tą babę co jedzie samochodem najpierw do sex shopu wtedy sie przebieram i jade za nia dalej i kiedy ona wchodzi do swojego domu to ja czekam i za chwile pojawia sie misin flai oco tutaj chodzi jak ktoś wie to niech napisze będę wdzięczny za okazaną mi powoc! !!

kiedy ona wchodzi do domu, musisz czekać aż będzie szedł do tego domu jej kochanek, bierzesz wtedy tłuczesz mu maskę (ale nie moe wejśc do domu - do babki) jak gościu nie żyje, to ty wchodzisz do domku i podziwiasz dzikie odgłosy :slight_smile:

ten taki łysy co idzie z nożem mam go zabić

nie pamiętam czy on jest łysy, bo grałem w tą grę grubo już ponad pól roku temu.

Jak gościu bedzie się kierował w twoim kierunku (stój przy samochodzie) i zobaczysz że skręca do domu (lub od razu zabijaj każdego który przychodzi. WAŻNE - GOŚCIU BĘDZIE WCHODZIŁ DZWIAMI GŁOWNYMI, WIEC MUSISZ JE OBSERWOWAĆ, JAK WEJDZIE - MISSION FAIL) wtedy go zabij. pamiętam że patrząc na dom, będzie on szedł z prawej strony (i tego nie pamiętam: chyba mial białą bluzkę, ale pewny nie jestem)

I dlatego lecą tam gdzie ich miejsce :PPP

Mam kłopot z misją u Og-Lock. Misja polega na zabraniu samochodu i podjechniu pod dom. Jednak musze pojechać by naprawć samochodzik Niestety zawsze przed budynkiem samochód uszkadza sie i musze go naprawic, i tak w kółko, gdy wreszcie udało mi sie podjechać, zabaczyłem na ekranie komunikat, mowiacy by dobrze zaparkowac woz. Tak wiec staralem sie to zrobic, lecz na ulicy jechalo pelno aut i znow zniszczyl mi sie samochod, tak wec spowrtortem musialem wracac by go naprawic. Znacie moze jakis kod, ktory by zrobil niesmiertelny samochod?

Albo inny triczek? Prosze o pomoc :]

Nie używaj kodów bo pójdziesz na łatwizne, moja rada poćwicz jazde samochodem albo jedz bardzoooo wolno (o ile to nie jest misja na czas)