Gta sa

(BARTEK1985) #1

mam taki problem otuż nie moge przejżć jednej misji jest to msja z pod litery $ i to jest ta misja gdzie sledzić trzeba tą babę co jedzie samochodem najpierw do sex shopu wtedy sie przebieram i jade za nia dalej i kiedy ona wchodzi do swojego domu to ja czekam i za chwile pojawia sie misin flai oco tutaj chodzi jak ktoś wie to niech napisze będę wdzięczny za okazaną mi powoc! !!

(aju) #2

kiedy ona wchodzi do domu, musisz czekać aż będzie szedł do tego domu jej kochanek, bierzesz wtedy tłuczesz mu maskę (ale nie moe wejśc do domu - do babki) jak gościu nie żyje, to ty wchodzisz do domku i podziwiasz dzikie odgłosy :slight_smile:

(BARTEK1985) #3

ten taki łysy co idzie z nożem mam go zabić

(aju) #4

nie pamiętam czy on jest łysy, bo grałem w tą grę grubo już ponad pól roku temu.

Jak gościu bedzie się kierował w twoim kierunku (stój przy samochodzie) i zobaczysz że skręca do domu (lub od razu zabijaj każdego który przychodzi. WAŻNE - GOŚCIU BĘDZIE WCHODZIŁ DZWIAMI GŁOWNYMI, WIEC MUSISZ JE OBSERWOWAĆ, JAK WEJDZIE - MISSION FAIL) wtedy go zabij. pamiętam że patrząc na dom, będzie on szedł z prawej strony (i tego nie pamiętam: chyba mial białą bluzkę, ale pewny nie jestem)

(fiesta) #5

I dlatego lecą tam gdzie ich miejsce :PPP

(Oia2) #6

Mam kłopot z misją u Og-Lock. Misja polega na zabraniu samochodu i podjechniu pod dom. Jednak musze pojechać by naprawć samochodzik Niestety zawsze przed budynkiem samochód uszkadza sie i musze go naprawic, i tak w kółko, gdy wreszcie udało mi sie podjechać, zabaczyłem na ekranie komunikat, mowiacy by dobrze zaparkowac woz. Tak wiec staralem sie to zrobic, lecz na ulicy jechalo pelno aut i znow zniszczyl mi sie samochod, tak wec spowrtortem musialem wracac by go naprawic. Znacie moze jakis kod, ktory by zrobil niesmiertelny samochod?

Albo inny triczek? Prosze o pomoc :]

(Philips Piotr) #7

Nie używaj kodów bo pójdziesz na łatwizne, moja rada poćwicz jazde samochodem albo jedz bardzoooo wolno (o ile to nie jest misja na czas)