Gta:sa

Witam! Mam ogromny problem mam radeona x1300 256Mb 128bit P4 2.66 64bit i 2x 512mb ramu (dual) kingstona a problem wygląda tak włącza się filmik, włącza się ekran GTA san anreas z obrazkami - i po tym wychodzi do systemu (xp). Stery dobre, zasilanie dobre - nie wiem czemu tak się dzieje. Z góry thx za pomoc.

Na Twoim miejscu zacząłbym od pobrania najnowszych sterów od grafy.

a gra orginalna??

http://support.microsoft.com/kb/303032/pl

Czytaj, realizuj poszczególne kroki.

Zrealizowałem wszystkie kroki i kicha :frowning:

Nie wiem - u innych działa - u mnie nie :confused:

Ps. Gra oryginalna :slight_smile:

U mnie to samo jeszcze w wakacje gralem w san andreas a teraz instaluje wlanczam gre pokazuje sie filmik obraz gta san andreas i araz wyskakuje bla ze aplikacja zostala zamknieta…Mam procesor 800 duron geforce 2 mx400 32 mb.Prosze o pomoc bo ta gra tak mi sie podoba! !!

a jak ci idzie ta gra na tym :o

troche sie przecinalo od czasu do czasu.A co wiesz jak to mozna zrobic zeby sie nieprzecinalo??? :o

Złączono Posta : 21.03.2006 (Wto) 20:37

oj pomylilem sie zeby sie wlaczyla gra???

Złączono Posta : 22.03.2006 (Sro) 19:04

Ej no wescie mi odpowiedzcie na to bo mi zalezy bardzo na tym Prosze@ !!

też grałam na podobnym sprzęcie, po prostu czasami się przycina, ale da się grać :>

swoją drogą to fajna sprawa z SA- na starym kompie (Pentium3 866MHZ, 384 RAM, Geforce 2 MX200) dało się w to grać, VC działało płynnie, ale np GTA3 już nie działała w ogóle

VC Ci działało a GTA 3 juz nie? hehe a to ciekawe :wink:

Na moim kompie jest tak samo ;] Dopiero na 640x480 dało się grać bez ZBYTNICH przycinek… Tak, tak… A SA i VC chodziły płynniutko

Vice City optymalniej było zrobione, pewnie dlatego. SA troche sie cięło ale przynajmniej z każdej strzelaniny wychodzięłm cało bo się grało z bullettimem :stuck_out_tongue:

A GTA 3 cięło się tak ze nie sposób było grać.

może dlatego Panie Majster ze sie patcha instaluje do GTA3 :wink: