Gta: san andreas błąd

:frowning: Witam wszystkich. Mam problem z grą, gdy chce sobie pograć w kosza albo potańczyć (również w misji na plazy) gra sie wiesza wyskakuje okienko raport o błedach… Co ja mam robić?

z gory dzieki :slight_smile:

a masz nwjnowsze strowniki do karty graficznej

Tak mam.

Jaka karta grafiki ?

Czy DirectX jest najnowszy ?

Sproboj zmniejszyc rozdzieloczosc, detal itp.

Jesli nie pomaga reinstall gry.

Nadal nie pomaga, zakup lepszego sprzetu ( jesli to GeForce 2 :wink: )

AthlonXP2800+

GeForce FX 5600tx

512ramu

DirectX 9.0c

reinstal nie pomaga :frowning:

Może coś z płytą. Jedna większa rysa i wszystko jest możliwe. :smiley:

Mi też się tak dzieje :/, ale tylko w tej 1 misji naszczęście :D.

Ale 150zl to nie bylo dla mnie malo i nie mam kasy na zakum nowego GTA :frowning:

Jak płyta jest uszkodzona, to zawsze mozesz ja wymienić, w miejscu gdzie ją kupiłeś, oczywiście musisz mieć rachunek/paragon :slight_smile: Bo bez tego, ani rusz :stuck_out_tongue:

Najlepiej zainstaluj swoje orginalne sterowniki co dostałeś płyte od serwisu. Miałem taki problem sciągnełem sobie nowe sterowniki zainstalowałem i to samo odinstalowałem te nowe i zainstalowałem te orginale i chodzi super.

Cycus niestety jak juz pisałek kupiłem GTA na allegro z 2reki za 150zł więc raczej gość nie wymieni.

Focus znaczy ktore mam zainstalowac? Te co byly orginalnie na płytach?

Tak, spróbuj z tymi które dostałeś na płycie przy zakupie karty.

>Ziom< nic nie daje :frowning: to chyba wina płyty a gość z allegro nie odpisuje :frowning: pewnie nie ma szans na wymiane

można pokombinować, zgraj obraz płyty do *.iso i spróbuj odpalić z DAEMON Tools.

mam problem pisze juz wszedzie a nikt nic niewie :confused: chcialem pograc w gta sa ale mam geforca 2 /32 mb i chodzi wolno …wiec chcialem przestawic sobie ustawienia karty na minimalne ale gdy wchodze w advenced to mi sie albo wiesza albo blad wyskakuje ,…moze ktos cos wie o tym innym chodzi ja juz sys robilem i dupa dalej:/

Reinstal gry lub wywal config “gta_sa.set” znajdujacy sie Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files

Pomogło? 8)