Gta San Andreas co jakiś czas strasznie zwalnia


(Pawlus1993) #1

Witam, tak jak w temacie.

Nie jestem w stanie podać w tym momencie dokładnej specyfikacji laptopa, jednak o dużo przewyższa minimalne wymagania tej (już troszkę starej) gry (grafika, ram i proc mają sporo zapasu). Grając nawet na najsłabszych ustawieniach, gra np co 10 minut strasznie zwalnia- trwa to ok kilku minut, po czym jak gdyby nigdy gra znów chodzi płynnie jak nigdy. Takie usterki zdarzają się w interwale od ok. 10 min do 30 min.

Czego to może być wina? System jest świeżo postawiony, wszystkie stery są zainstalowane prosto od producentów (inne, podobne co do wymagań gry działają normalnie).


(rgabrysiak) #2

Sprawdzałeś czy laptop się nie przegrzewa?


(Samurai) #3

Opisane przez Ciebie objawy wskazują na to, że laptop może się przegrzewać. Sprawdź jakie masz temperatury w stanie spoczynku i podczas grania. Dodatkowo jeśli potrafisz i masz możliwość przeczyść układ chłodzenia na procku.


(Pawlus1993) #4

Tak, jak tylko będę w domu sprawdzę tę możliwość- rozkręcę laptopa, przeczyszczę wentylatorki i nałożę nową pastę. Znając właścicielkę tego sprzętu tak mi teraz przyszlo do głowy, że pewnie ani razu go nie czyściła :smiley: