Gta san andreas czarny ekran :(

Witam mam problem taki że po włączeniu gta sa wyskakuje mi czarny ekran :(( wcześniej wszystko było ok a teraz nie nawet zrobiłem formata i też nic nie pomogło moj komuter to athlon 900 mhz 256 ram karta geforce fx 5200. Już wcześniej ktoś pisał o takim problemie ale chyba nikt mu nie pomógł :frowning:

Napewno pomoże reinstalka gry pamiętaj zgraj savy :smiley:

Nic nie pomoże zrobiłem formata i g… nic nie pomogło :(( nadal występuje ten xxxxxxx problem.

==========

Delikatniej z językiem proszę. Magik

A jakie masz sterowniki od karty graficznej i co to za karta

nie czytałeś pierwszego posta Paweł

Więc tak mam karte geforce fx 5200 a sterowniki mam 71.89

a directX 9.0c masz ?

Oczywiście że mam directX 9.0c

wgraj starsze stery a jak nie pomorze to najnowsze :stuck_out_tongue:

Hmm spróbuje oby to pomogło

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 14:22

Jeszcze chciałem zaptać wie ktoś jakie są najlepsze stery do geforce fx 5200 ??

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 15:23

Nie pomogło :frowning: wgrałem nowe stery i stare stery i nic :(((( chyba nic z tego nie będzie jak ktoś coś wie to niech pomoże

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 17:34

Nic nie pomogło wgrałem stare i nowe sterowniki i nic :frowning: może ma ktoś jakiś pomysł ??

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 17:45

Niestety zmiana sterowników karty graficznej na starsze nie pomogło wgrałem też najnowsze też nie pomogło :(( niemam pojęcia czemu to niedziała :(( kiedyś było wszystko ok a teraz nawet formatowanie nie pomogło jak ktoś ma jakiś pomysł to niech pomoże !!

Jeśli nic nie pomaga, jest to wina sprzętu. Na tej karcie co masz, to loteria. Raz działa, raz nie działa. Procesor też trochę słaby jak na GTA :?

Też mi pomogłeś :frowning:

GF FX5200 powinno starczyćdo gry mi działą na GF 4 mx440 ;]