Gta san andreas czarny ekran :(

(50 cent) #1

Witam mam problem taki że po włączeniu gta sa wyskakuje mi czarny ekran :(( wcześniej wszystko było ok a teraz nie nawet zrobiłem formata i też nic nie pomogło moj komuter to athlon 900 mhz 256 ram karta geforce fx 5200. Już wcześniej ktoś pisał o takim problemie ale chyba nikt mu nie pomógł :frowning:

(Paweł) #2

Napewno pomoże reinstalka gry pamiętaj zgraj savy :smiley:

(50 cent) #3

Nic nie pomoże zrobiłem formata i g....... nic nie pomogło :(( nadal występuje ten xxxxxxx problem.

==========

Delikatniej z językiem proszę. Magik

(Paweł) #4

A jakie masz sterowniki od karty graficznej i co to za karta

(Bartekn77) #5

nie czytałeś pierwszego posta Paweł

(50 cent) #6

Więc tak mam karte geforce fx 5200 a sterowniki mam 71.89

(Qbek50) #7

a directX 9.0c masz ?

(50 cent) #8

Oczywiście że mam directX 9.0c

(BARTEK1985) #9

wgraj starsze stery a jak nie pomorze to najnowsze :stuck_out_tongue:

(50 cent) #10

Hmm spróbuje oby to pomogło

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 14:22

Jeszcze chciałem zaptać wie ktoś jakie są najlepsze stery do geforce fx 5200 ??

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 15:23

Nie pomogło :frowning: wgrałem nowe stery i stare stery i nic :(((( chyba nic z tego nie będzie jak ktoś coś wie to niech pomoże

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 17:34

Nic nie pomogło wgrałem stare i nowe sterowniki i nic :frowning: może ma ktoś jakiś pomysł ??

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 17:45

Niestety zmiana sterowników karty graficznej na starsze nie pomogło wgrałem też najnowsze też nie pomogło :(( niemam pojęcia czemu to niedziała :(( kiedyś było wszystko ok a teraz nawet formatowanie nie pomogło jak ktoś ma jakiś pomysł to niech pomoże !!

(Canaletto) #11

Jeśli nic nie pomaga, jest to wina sprzętu. Na tej karcie co masz, to loteria. Raz działa, raz nie działa. Procesor też trochę słaby jak na GTA :?

(50 cent) #12

Też mi pomogłeś :frowning:

(Bartekn77) #13

GF FX5200 powinno starczyćdo gry mi działą na GF 4 mx440 ;]