GTA San Andreas - długie wczytywania


(Perula1613) #1

Witam, mam problem z grą gta san andreas. Kiedy włączam nową grę, wczytuje (długo jest czarny ekran i nic się nie dzieje) lub włączam menu podczas gry, trwa to strasznie długo, czasem nawet się wiesza, to samo w Vice City. Posiadam laptopa, 2gb ramu, procesor AMD Turion 64 X2 Mobile Technology TL-64, karta graficzna Nvidia GeForce 8400m GS i System operacyjny Windows Vista. Dodam jeszcze że mam najnowsze sterowniki do karty graficznej.


(Lukiii002) #2

Laptopy nie są z reguły przeznaczone do gier...


(system) #3

Myśle, że reinstal bu tu pomógł mojemu koledze pomógł i ma nieco gorszy sprzęt od twojego :slight_smile: pozdro


(Larry Bigl) #4

To akurat nie ma nic do rzeczy bo jak na te grę ten lapek jest wystarczający..


(Perula1613) #5

Reinstal nie pomógł.

Edit: Z innymi grami (nawet nowszymi) nie ma problemów.


(system) #6

To może usuń ten plik gta_sa.set, a jeżeli to niepomoże to niestety usuń wszystko co masz w Gta San An. User files (W moje dokumenty, myśle że w viście jest podobnie jak w xp wiec sprobuj) oprucz gallery i user tracks może to pomoże ja pousówałem a savy może przenieś narazie z tamtąd i zobacz jak gra działa bez savuw a jeżeli bedzie ok to wpakuj je spowrotem :slight_smile: pozdro


(Perula1613) #7

Niestety, nie pomogło. Ale na innym forum znalazłem podobny problem i okazało się że była to wina programu PowerDVD, ja owego nie mam, ale mam za to trochę innych programów cyberlink-a.


(system) #8

aaa no właśnie koledze < pomoglo usuniecie winapa> posiadasz go ????


(Perula1613) #9

Nie, mam tylko media playera.