Gta san andreas muliplayer zacina się i nie chodzi płynnie, słabe fps

od jakiegoś czasu gram w samp czyli gta przez internet i wszystko git ale jak jestem w las venturas tam gdzie jest dużo ramp, skoczni i dodatków itp. to strasznie się ścina i wgl. ścina się też jakw pobliżu jest dużo graczy albo samochodów to znaczy nie tak że się ścina ale chodzi bardzo niepłynnie, nie jest to wina ping bo ping mam zawsze 15, ale fpsy są niskie mam średnio 10 fps

mój sprzęt to

amd athlon 1.13ghz

512mb ram

karta graficzna amd radeon 9600 128mb ram

dysk 40gb

 

tak wiem że mam trochę słabego kompa ale usunąłem chmury i dym z gta sa oraz radio ze wszystkich pojazdów i jest trochę lepiej ale nadal jest źle. Co mam robić ?? nie będę kupował nowych części ani kompa więc mam nadzieję  że da się jakoś zmniejszyć detale san  andreas. :slight_smile:

Chyba miałeś na myśli bardzo słabego.

Do poprawnego działania gry jest potrzebny procesor min. Pentium 4 1.4 GHz.

A więc ja się dziwię, że ta te GTA wogólę Ci chodzi.

Ściągnij sobię wersję Vice City i będzie płynniej chodziła.

Czy nie masz odpalonych jakiś podjrzanych procesów.

Zamknij wszystke programy w czasie grania.

Pozdrawiam, :slight_smile:

jakubgross

nie mam żadnych procesów mam tylko te których się nie da zamknąć zamykam zawsze nawet te których się nie powinno zamykać.

mam 17 procesów w tle a gta vice city nie ściągnę bo po pierwsze nie lubię po drugie napisałem ci że gram w sampa a nie w san andreas czyli gram w dodatek do gta sa pozwalający grę przez neta a do vice city nie ma takiego dodatku. w minimalnych wymaganich sa jest że procek musi być 1.0ghz. Da się jakoś zmniejszyć powywalać detale sa?

Twój komputer ledwo spełnia zalecane wymagania, a dołóż do tego system. Lepiej pomyśl o lepszym komputerze, bo ten może nie wytrzymać.

Jaki masz zasilacz, bo może to być jego wina.