GTA San Andreas- po downgradzie brak możliwości zagrania

Posiadam oryginalne SA w wersji niestety 2.0 :frowning: . W efekcie kilka dodatków, które chciałem dograć po prostu nie działały. Chciałem pozbyć się tej wersji 2. Więc najpierw wziąłem od sąsiada- przyznaję- crackowany plik :oops: (oryginalny miałem skopiowany w bezpieczne miejsce). I tak po jakiś czasie gry gra się po prostu wywalała- a to wyskoczył błąd z propozycją wysłania raportu do MS. Czasem nawet gra tak się zawieszała, że pomagał jedynie reset komputera. Teraz się wkurzyłem, przywróciłem oryginalny plik, poszukałem w Google jakiejś opcji zmiany pliku na wersję 1. Znalazłem jakiś program do downgradu. Pobrałem go stąd: http://www.forum.mtavc.com/viewtopic.php?t=15151

Wgrałem ten patch (zakończone powodzeniem). Uruchamiam grę, chcę rozpocząć nową grę. Pasek wczytywania zatrzymywał się na ok. 90% i wtedy zawiecha. Za pierwszym razem zawiesiło się dokumentnie- reset, za drugim razem pokazała się propozycja raportu, za trzecim razem od razu wywaliło mnie do Windows. Jak można rozwiązać problem z tym plikiem uruchomieniowym? Proszę o pomoc. :frowning:

P.S. Przed chwilą przeczytałem inny Topic o tym, że problem może być spowodowany przez spolszczenie- czy to może pasować także do mojego problemu?

Zainstaluj na czysto GTA bez żadnych dodatków sprobuj