GTA San Andreas - Problem z myszką

Witam, Gdy Rockstar zrobiło promocję taką, że GTA SA było za darmo. Ja sie załapałem na tą promocję. Gdy klikam “New Game” i pomijam cutscenke to albo myszka robi 100 obrotów na sekunde, albo wogóle sie nie rusza. Miałem płytową wersję gry i w niej wszystko było dobrze. Niestety, płyta z grą mi sie połamała a GTA SA z płytki odinstalowałem (przed tym jak sie rozwaliła, miejsca na dysku nie miałem)
Szukałem na internecie rozwiązań. Znalazłem że trzeba jakiś plik włożyć do folderu, ale mi to nie działa, Znalazłem również że trzeba zmienić koligacje gtasa.exe, niestety też mi to nie działało
Prosze o pomoc.

podaj specyfikacje komputera
jaki masz system operacyjny ?
spróbuj użyć Trybu Zgodności .

HP Compaq Presario
Windows 7

Rockstar Launcher nie pozwala na tryby zgodności

Tryb czystego rozruchu: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows

Szukałem

Nie rozumiem w czym to ma pomóc?

Nie rozumiem tego

Gram w GTA San Andreas na Steamie. Grałem na Windows 7 i teraz gram na Windows 10. Gra działa dobrze. Czasami bywało tak, że myszka się zacinała i nie można było nią w ogóle ruszać. Wtedy rozwiązaniem było zminimalizowanie gry i ponowna maksymalizacja. Jeżeli takie rozwiązanie u Ciebie nie działa to zapewne jest coś z refresh ratem. Wtedy jakieś czary z rejestrem mają szansę rozwiązać problem ale wątpię, by ktoś wiedział co ustawić.