GTA san andreas problem

(Kunderground) #1

Witam! Mam nastepujacy problem..zainstalowalem gta sa i wszystko jest ok do momentu gdy wczytuje sie gra.....w polowie wczytywania stasje wczytywanie muzyka dalej leci.... z savow tez to samo.... jeszczejej nie uruchamialem..dzieje sie tak od 1 wlaczenia... myslalem ze moze plik jest zepsuty? Informuje ze piratem nie jestem otoz jak pisalem kilka postow wczesniej...kupilem gre ale mi nie dziala dvd... mialem w laptopie tylko...ale to niewazne...wiec sciagnalem z torrenta gre ALE mam oryginal w domu wiec piratem nie jestem:] .....podczas sciagania torrentem pisalo ze 12mb plikow zepsutych czy cos z 4giga.... nie wiecie jak sprawdzic co to za pliki mi psuja gre? gdybym wiedzial to moze bym poprosil kogos.. zeby mi je przeslal:/

(Ford Fokus) #2

Jak masz Azureusa to włącz go i daj na Ściąganie, ściągnie ponownie zepsute pliki.

(Kunderground) #3

mam bitCometa:( da sie tak zrobic?

(Ford Fokus) #4

Ściągnąć od nowa.

(Kunderground) #5

sciagalem to 2 tygodnie....

(Ford Fokus) #6

Albo zainstaluj Azureusa i podaj mu ścieżkę tam gdzie to jest, już ten plik od GTA SA i on doda do listy, wtedy daj żeby ściągał.

Złączono Posta : 12.09.2005 (Pon) 16:22

OMG, może jakiś badziewiasty tracker? Albo ściągałeś 2 godziny dziennie.

(Kunderground) #7

sciagalo mi po 10kb/s srednio./..komp ciagle wlaczony hehehe ... a czy mozesz mi powiedziec jak podac w tym programie ta sciazke? i dac zeby zepsute pliki sciagal? ...wiesz nie chce nic zepsuc zeby nie zaczal sciagac od nowa hehehe

(Ford Fokus) #8

Włączasz Azureusa, podajesz mu ścieżkę do tego torrenta, on Cię zapyta gdzie ściągać, wskazujesz mu folder z tą grą już ściągniętą, on to sprawdzi i to co uszkodzone zacznie ściągać.

(Kunderground) #9

ok zrobilem co mowiles i sprawdzilo w oknie gornym i potem przeskoczylo do dolengo i ofbywa sie wysylanie:| to dobrze?

Złączono Posta : 12.09.2005 (Pon) 17:42

.... niestety jak sie ma sciagac to tylko wysyla...wogole bezsens.... nie ma ktos pomyslu jak sprawdzic ktore z plikow w folderze a wadliwe ? bym je jkakos podmienil.....