GTA san andreas problem

Witam! Mam nastepujacy problem…zainstalowalem gta sa i wszystko jest ok do momentu gdy wczytuje sie gra…w polowie wczytywania stasje wczytywanie muzyka dalej leci… z savow tez to samo… jeszczejej nie uruchamialem…dzieje sie tak od 1 wlaczenia… myslalem ze moze plik jest zepsuty? Informuje ze piratem nie jestem otoz jak pisalem kilka postow wczesniej…kupilem gre ale mi nie dziala dvd… mialem w laptopie tylko…ale to niewazne…wiec sciagnalem z torrenta gre ALE mam oryginal w domu wiec piratem nie jestem:] …podczas sciagania torrentem pisalo ze 12mb plikow zepsutych czy cos z 4giga… nie wiecie jak sprawdzic co to za pliki mi psuja gre? gdybym wiedzial to moze bym poprosil kogos… zeby mi je przeslal:/

Jak masz Azureusa to włącz go i daj na Ściąganie, ściągnie ponownie zepsute pliki.

mam bitCometa:( da sie tak zrobic?

Ściągnąć od nowa.

sciagalem to 2 tygodnie…

Albo zainstaluj Azureusa i podaj mu ścieżkę tam gdzie to jest, już ten plik od GTA SA i on doda do listy, wtedy daj żeby ściągał.

Złączono Posta : 12.09.2005 (Pon) 16:22

OMG, może jakiś badziewiasty tracker? Albo ściągałeś 2 godziny dziennie.

sciagalo mi po 10kb/s srednio./…komp ciagle wlaczony hehehe … a czy mozesz mi powiedziec jak podac w tym programie ta sciazke? i dac zeby zepsute pliki sciagal? …wiesz nie chce nic zepsuc zeby nie zaczal sciagac od nowa hehehe

Włączasz Azureusa, podajesz mu ścieżkę do tego torrenta, on Cię zapyta gdzie ściągać, wskazujesz mu folder z tą grą już ściągniętą, on to sprawdzi i to co uszkodzone zacznie ściągać.

ok zrobilem co mowiles i sprawdzilo w oknie gornym i potem przeskoczylo do dolengo i ofbywa sie wysylanie:| to dobrze?

Złączono Posta : 12.09.2005 (Pon) 17:42

… niestety jak sie ma sciagac to tylko wysyla…wogole bezsens… nie ma ktos pomyslu jak sprawdzic ktore z plikow w folderze a wadliwe ? bym je jkakos podmienil…