Gta San Andreas wielki problem

Witam! Zainstalowałem sobie grę Gta San Andreas, ale mam problem. Nie mogę wybrać zaawansowanych opcji. Chciałbym ustawić mniejsze detale w grze. Czy mógłby ktoś wysłać mi na e-mail: masterkomp@gmail.com plik z ustawieniami gry (Gta_sa.set w moich dokumentach). Prosiłbym o następujące ustawienia:

Draw distance 7

frame limiter — on

widescreen — off

visual fx quality — medium i (proszę także o wysłanie ustawień low)

mip mapping — off

anti aliasing — off

resolution— 1024x768x16

Mam kartę graficzną GeForce 2 MX 400/400 i nie mogę zmienić zaawansowanych ustawień. Z góry dzięki za przesłanie plików z ustawieniami.

a czy gra jest orginalna ??

kurcze mam dokładnie ten sam problem nie moge wejść w advanced w opcjach grafiki i czy to jest ten problem kart graficznych ge force 2 bo ja mam właśnie geforce 2 mx200??? :frowning:

Jakto ‘nie możecie’?

na pewno opcja nie jest podświetlona :slight_smile:

Tak, oczywiście, mam oryginalną wersję gry. Gdy próbuję wejść do tych ustawień pojawia się błąd i wychodzi mi do Windowsa.

A w tym błędzie napisane… ?

pisze że gta_sa.exe wygenerował błędy i nastąpi jego zamknięcie.uruchom ponownie aplikacje lub coś w podobnym stylu

:frowning:

Złączono Posta : 11.07.2005 (Pon) 19:31

czy ktoś wie co jest tego przyczyną mam 2 windowsy 2000 pro i xp pro i nawet zrobiłem formata na 2000 zainstalowałem ponownie i to samo czy na 2000 czy xp.NIE MAM POJĘCIA CO Z TYM ZROBIĆ :frowning:

Złączono Posta : 11.07.2005 (Pon) 19:34

prosił bym o to samo co kolega mój e-mail:krzywy.void@vp.pl

Złączono Posta : 11.07.2005 (Pon) 19:37

a ha mała prośba rozdzielczość 800x600x16 :slight_smile:

Wyskakuje taki błąd.

esrer1tc.png

Czy mógłby mi ktoś wysłać te pliki ustawień? Bardzo proszę o pomoc.

Dobra, dobra już :stuck_out_tongue: podaj maila, aha na tej grafie na 100% nie pójdzie na rozdziałce 1024x768 i medium, zalecam 800x648 i detale na low.

Mój e-mail: masterkomp@gmail.com

Jeśli możesz wyślij mi pliki:

  1. Rozdzielczość 1024x768 i wszystkie detale najniższe tak, żeby gra chodziła najpłynniej (wszystkie detale low, wygładzanie wyłączone)

  2. Rozdzielczość 800x600 i wszystkie detale najniższe tak, żeby gra chodziła najpłynniej (wszystkie detale low, wygładzanie wyłączone)

Ja takrze prosił bym mój email jacek9992@vp.pl Rozdzielczość 800x600 i wszystkie detale najniższe tak, żeby gra chodziła najpłynniej (wszystkie detale low, wygładzanie wyłączone)

Z gury dzięki.

ja mam gf2 i chodzi mi normalnie :roll:

Jakie stery?

71