Gta San Andreas

(Makro1993) #1

Miałbym do was takie pytanie co do dema tej gry.

Czy można je skądś z neta ściągnąć?

Jeśli tak to z góry dziękóję za szybką odpowiedź.

(system) #2

koles powiem ze masz fajny opis tylko szkoda ze sie sam do tego niestosujesz ale temat o GTA SA juz istnieje wiec tam mogles zadac pytanie

(123448) #3

wg mnie to będzie Gta Sa będzie sukcesem jeśli chodzi na kompa bo ps nie lubie za bardzo :stuck_out_tongue:

dema nie ma. nie opłaca się wogóle tworzyć. chyba że chcesz na deskorolce dookoła sklepu przejeżdząć spoglądając na widoki :expressionless:

zaczekaj jeszcze troche czasu na wersje pecetową przecież to jeszcze chwile :wink:

(Szymonprzywecki) #4

Hehehe ta gra jest bomba!! gralem w nia u kumpla na PS2!! i bedzie wielkim przebojem [takim jak vice city] !!

(JHS:PL) #5

Sukces jest prawie pewny... niestety. :cry:

(Krzysieknd2) #6

Jest chyba najbardziej oczekiwaną grą prze zemnie od kiedy mam kompa...

Oby to nie był niewypał taki jak Driv3r 3.... :frowning:

(123448) #7

:? chyba nie doczytałeś posta autora :wink:

niektórzy twierdzą że nawet ok gra. ja osobiście nawet recenzji nie czytałem bo już driver 2 mi nie odpowiadał. zbyt monotonny

(Koks497) #8

? dlaczego niestety ? :roll: :shock:

(Del15piero) #9

To juz jest zkazane na sukces

(Great) #10

Oby się tak nie czekało a okaże się niewypałem :stuck_out_tongue:

(123448) #11

Jhs:pl nie odpowiada seria gier Gta. każdy woli co innego przecież :slight_smile:

(Rikamuru) #12

gierka mam fajna ,ale na pc jeszcze nic nie ma procz trailerów nawet dema nie ma wiec nie szukaj

(Djkarolek) #13

nom sa tylko demo ale jak sie nie myle to na SP2 juz jest na mułku zauwazyłem ale szkoda sciagac 2.5GB

(boczi) #14
  • nielegalny

• i wersja na PS2.

(Krzysieknd2) #15

Tutaj to się nie zgodzę :wink: Sam kiedyś patrzyłem na mułka i na sa i pisało np: GTA SAN ANDREAS PC (4 CD) i to było pół roku temu. Komentarze były w stylu: fake :smiley:

(123448) #16

no muł pokazuje że jest dostępny san andreas ale on nie działa. przynajmiej nie działał 3 miechy temu (kumpel tak twierdził) teraz to nie wiem ale i tak nie będe pobierał nielegalnych plików. wole kupic i dać zarobić firmie rockstar za super serie produktów :slight_smile:

(Damian) #17

Patrząc na rozwój kolejnych wersji tej gry jestem skłonny stwierdzić, że GTA San Andreas będzie kolejnym hitem na rynku gier.

(system) #18

ja powiem tyle ze gra bedzie na bank dobra bo GTA jest fajne ale brakuje tam kilku rzeczy ktore byly np w Mafii jak reczna zmiana biegow urozmaicone samochody pod wzgledem wygladu, odpalanie silnika i wylanczanie jak sie chce opuscic samochud i pco najwazniejsze predkosciomierz, do tego inteligencja policji mogla by byc wieksza bo jak ktos strzela do nas to policja nic sobie z tym nie robi jednak jak sie odpowie ogniem to juz inna bajka :smiley:

(Canaletto) #19

GTA polubiłem już od pierwszej odsłony. Nie wątpię, że SA będzie nie tylko najlepszą z serii Grand Theft Auto, ale nawet najlepszą grą 2005 roku.

(boczi) #20

Czyli to było fake i prawdopodobnie była to wersja na PS2 lub zupełnie coś innego :wink:

Sam z niecierpliwością czekam na SA. Myślę, że to będzie jedna z niewielu gier, na których "zatrzymam się" na dłużej. :slight_smile: