Gta San Andreas

Miałbym do was takie pytanie co do dema tej gry.

Czy można je skądś z neta ściągnąć?

Jeśli tak to z góry dziękóję za szybką odpowiedź.

koles powiem ze masz fajny opis tylko szkoda ze sie sam do tego niestosujesz ale temat o GTA SA juz istnieje wiec tam mogles zadac pytanie

wg mnie to będzie Gta Sa będzie sukcesem jeśli chodzi na kompa bo ps nie lubie za bardzo :stuck_out_tongue:

dema nie ma. nie opłaca się wogóle tworzyć. chyba że chcesz na deskorolce dookoła sklepu przejeżdząć spoglądając na widoki :expressionless:

zaczekaj jeszcze troche czasu na wersje pecetową przecież to jeszcze chwile :wink:

Hehehe ta gra jest bomba!! gralem w nia u kumpla na PS2!! i bedzie wielkim przebojem [takim jak vice city] !!

Sukces jest prawie pewny… niestety. :cry:

Jest chyba najbardziej oczekiwaną grą prze zemnie od kiedy mam kompa…

Oby to nie był niewypał taki jak Driv3r 3… :frowning:

:? chyba nie doczytałeś posta autora :wink:

niektórzy twierdzą że nawet ok gra. ja osobiście nawet recenzji nie czytałem bo już driver 2 mi nie odpowiadał. zbyt monotonny

? dlaczego niestety ? :roll: :shock:

To juz jest zkazane na sukces

Oby się tak nie czekało a okaże się niewypałem :stuck_out_tongue:

Jhs:pl nie odpowiada seria gier Gta. każdy woli co innego przecież :slight_smile:

gierka mam fajna ,ale na pc jeszcze nic nie ma procz trailerów nawet dema nie ma wiec nie szukaj

nom sa tylko demo ale jak sie nie myle to na SP2 juz jest na mułku zauwazyłem ale szkoda sciagac 2.5GB

  • nielegalny

  • i wersja na PS2.

Tutaj to się nie zgodzę :wink: Sam kiedyś patrzyłem na mułka i na sa i pisało np: GTA SAN ANDREAS PC (4 CD) i to było pół roku temu. Komentarze były w stylu: fake :smiley:

no muł pokazuje że jest dostępny san andreas ale on nie działa. przynajmiej nie działał 3 miechy temu (kumpel tak twierdził) teraz to nie wiem ale i tak nie będe pobierał nielegalnych plików. wole kupic i dać zarobić firmie rockstar za super serie produktów :slight_smile:

Patrząc na rozwój kolejnych wersji tej gry jestem skłonny stwierdzić, że GTA San Andreas będzie kolejnym hitem na rynku gier.

ja powiem tyle ze gra bedzie na bank dobra bo GTA jest fajne ale brakuje tam kilku rzeczy ktore byly np w Mafii jak reczna zmiana biegow urozmaicone samochody pod wzgledem wygladu, odpalanie silnika i wylanczanie jak sie chce opuscic samochud i pco najwazniejsze predkosciomierz, do tego inteligencja policji mogla by byc wieksza bo jak ktos strzela do nas to policja nic sobie z tym nie robi jednak jak sie odpowie ogniem to juz inna bajka :smiley:

GTA polubiłem już od pierwszej odsłony. Nie wątpię, że SA będzie nie tylko najlepszą z serii Grand Theft Auto, ale nawet najlepszą grą 2005 roku.

Czyli to było fake i prawdopodobnie była to wersja na PS2 lub zupełnie coś innego :wink:

Sam z niecierpliwością czekam na SA. Myślę, że to będzie jedna z niewielu gier, na których “zatrzymam się” na dłużej. :slight_smile: