Gta v bez RGSC

Witam, kupiłem na allegro rzekomo nową pudełkową wersję gry gta v. Gra dotarła, jednak w zalokowanej kopercie nie ma instrukcji, ani co gorsza danych do konta Rockstar Social Club. Oczywiście będę starał się to wyjaśnić ze sprzedającym, ale czy jest jakiś sposób legalizacji mojego egzemplarza. Rozumiem że bez RGSC odpalenie gry jest niemożliwe?

w obecnych czasach pudełkowe wersje gier do g… służą, są tylko po to by zbierać kurz liczy się wyłącznie klucz/konto bez tego nie pograsz, o ile sprzedający nie zapomniał ci podać pasów to bardzo możliwe że nie doczytałeś i kupiłeś samo pudełko z płytami, bez klucza i bez konta w takim wypadku masz kolorową podstawkę pod kawę.

Na aukcji gość napisał w 100% nowa. Tu jest link

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6019788323&ref=last-visited

jeśli gra była zafoliowana to w środku powinien być klucz, jeśli nie ma to skontaktuj się ze sprzedającym w celu wyjaśnienia. jak nadal nie dostaniesz tego za co zapłaciłeś domagaj się zwrotu pieniędzy.

no właśnie całość nie była zafoliowana, ale koperta wyglądała na nienaruszoną. Niestety- jest tylko mapa

często widziałem takie aukcje gdzie sprzedają nowe i oryginalne co po części jest prawdą ale bez klucz. jedyne co możesz zrobić to skontaktować się ze sprzedawcą i żądać klucza lub konta do gry, jeśli nie dostaniesz to domagasz się zwrotu kasy której nie może ci odmówić. 

ok dzięki za odpowiedzi

Z tego co się orientuje też, to klucz po przypisaniu do konta jest bezużyteczny. Gra jest przypisana do konta RGSC.

No a z gościem kontakt jest praktycznie żaden- telefon nie odpowiada, na maile odpisuję bardzo wybiórczo. Czyli z gwarantowanego zwrotu towaru zakupionego przez internet pewnie nici. Zostaje tylko wystawić negatyw.