GTA V - Części statku kosmicznego

Witam, poświęciłęm dzisiaj z przerwami 9 Godzin na (za użyciem youtube) znalezienie wszystkich części statku kosmicznego w GTA V.Problem w tym, że leciałem po kolei jak na filmie (np. 40 znalezionych na filmie 40 u mnie) tylko że coś chyba nie zapisałem i teraz jestem jedną cześć w plecy i tym głównym problemem jest to że zostały mi 3 a nie 2 części do znalezienia i byłem już w 48 miejscach i nie wiem gdzie pominąłem tą jedną  a nie chce sprawdzać tego wszystkiego od nowa.Jest jakaś możliwość odszukania tej części przez jakiś trainer czy coś ? Wiem że to chamskie używać trainerów ale za dużo czasu poświęciłem na te wszystkie 48 miejsc

logicznie rzecz ujmując - skoro miałeś pokrycie 40 na 40 i robiłeś to po kolei wg filmu i jest brak to najprawdopodobniej tej ostatniej -> leć lokacje od końca zatem… pewnie robiłeś to partiami… czyli ok. 5-10 miejsc do weryfikacji :wink: powodzenia…

nie brakuje tej ostatniej mówiłem że sie zatrzymałem na 48

No to już tylko 47 zostało… :slight_smile:

Mówię żebyś sprawdził od końca 5-10 lokacji - bo tu nikt Ci z tym nie pomoże… 

Chyba się poddaję :confused: Gdy zebrałem ostatnią cześć cofnąłem się o 20 miejsc (od 50 do 30) i wszystko zebrane więc już nie wiem o co chodzi… albo jakaś usterka albo będę się musiał cofnąć do początku