GTA V - Kod aktywacyjny

Cześć. Kupiłem jakiś czas temu używane GTA V. Umówiłem się z osobą, która mi je sprzedała, że przekaże mi konto Social Club. Konto zostało przekazane, ja sobie zmieniłem hasło. Teraz chciałbym znowu zainstalować GTA V i zagrać, lecz nie pamiętam jaki był adres e-mail, do którego przypisane było to GTA. Jest jakaś możliwość żeby namierzyć po kodzie aktywacyjnym konto, do którego zostało przypisane? Nie mam kontaktu z osobą, która mi je sprzedała, więc nie mogę po prostu do niej zadzwonić i zapytać się jaki adres email użyła.

 

Nie masz takowej możliwości. Oczywiście możesz się skontaktować z pomocą techniczną Rockstar z prośbą o przywrócenie maila / konta poprzez podanie klucza licencyjnego. Jednakże gdy zauważą że nie jesteś prawowitym właścicielem to mogą Ci konto usunąć bądź zbanować, gdyż Rockstar jak i wiele innych firm nie toleruje sprzedaży kont. 

 

Nie słuchaj go. 

Nikt ci nie będzie robił chryi za to, że jesteś nowym właścicielem konta. 

@ostrowskimar no to skorzystaj z opinii kolegi powyżej, najw. będziesz jego truł jak Ci konto zbanują.

 

 

Temat był raportowany:

 

Tak więc i zgłaszający i lordjahu mają rację, choć według mojej wiedzy prawo jak najbardziej dopuszcza sprzedaż używanego oprogramowania.

Temat jednak nie jest tak prosty, gdyż producenci piszą swoje licencje często niezgodnie z prawem (nie wiem czy w tym przypadku, nie znam licencji tego producenta) i wielokrotnie były już toczone dysputy na ten temat.