GTA V przestał działać na win10. Działał na win7

Witam, miałem windows 7 i GTA V spokojnie mi odpalało, nie było wcale ścinek, gra była płynna. Przeszedłem na win10 jakiś czas temu, gdyż padł mi stary dysk i stwierdziłem, że czas się przenieść na coś nowszego. Oczywiście system jest oryginalny, gra również. Szukałem rozwiązań, ale niestety nic nie działa. Pobierałem grę na nowo,  instalowałem na innej partycji, mam directX 12,  nazwa użytkownika jest bez znaków specjalnych. Żeby ułatwić pokazanie problemu to nagrałem filmik :wink:

Athlon ii x4 640 3.0Ghz do tego GTX 650 Ti Boost 1GB

8GB RAM, Zasilacz OCZ CoreXStream 500W, Wolnego miejsca na dysku mam z 600GB, więc to nie problem raczej :smiley:

 

WIN+R

EVENTVWR.exe

OK

Pisze coś na ten temat ?

Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.678.1, sygnatura czasowa: 0x56e29e89
Nazwa modułu powodującego błąd: BMED64.DLL, wersja: 1.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x4e44fb00
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0000000000003684
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x17a0
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d1ba66d0aedbe5
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: D:\GTA V\GTA5.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\WINDOWS\ShanWan\USB-0523\BMED64.DLL
Identyfikator raportu: ac08dec8-f786-4139-abf1-4623a34d1f6b
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 

Dobra, dzięki za nakierowanie na problem :D 

Usunąłem ową bibliotekę (oczywiście skopiowałem wcześniej), odpaliłem jeszcze raz GTA, zrobiło aktualizację, kazało na nowo zalogować i… ruszyło! :slight_smile:

Co to za plik ?

Nie mam pojęcia, lecz po usunięciu go ruszyło. Muszę uciekać na wydział, ale jak wrócę to sprawdzę czy po resecie kompa utworzył się na nowo i dam znać :slight_smile:

Mi się wydaje, że to przez ten social club. Miałem problem z nim przy L.A noire, bo ta sama wersja działała na 7, ale nie działała już na 10. Musiałem zainstalować nową wersję ze strony Rockstaru.  

No okazało się, że biblioteka już na nowo się na dysku nie pojawiła. Czyli po prostu powodowała ona blokowanie się gry. Ale od czego jest to nie mam pojęcia xD W razie czego to mam ją skopiowaną i zapisaną.

Właściwości pliku ? Jeżeli nie pisze z jakiej jest “parafii” to podejrzana sprawa !

W zasadzie to trzeba by ten plik spróbować wyrejestrować z systemu :

WIN+R

C:\WINDOWS\SYSTEM32\REGSVR32.exe /U C:\WINDOWS\ShanWan\USB-0523\BMED64.DLL

OK

2 posts were split to a new topic: GTA V nie mogę uruchomić na windows 10 Proszę o pomoc