GTA V Ścinki na dobrym kompie

Cześć, mam problem z gta, mam dobrego pcta a najniższe ustawienia gry GTA V i tak nic nie dają, gdy ustawię nawet żeby gra wyglądała jak gówno to i tak mam ścinki przede wszystkim na gta online czy na fiveM… W singlu takich ścinek aż nie było moje spec kompa.

Spec komp.
Procesor ™ i3 7100 3.90 GHz
Karta graficzna… NVIDIA geforce GTX 1050ti.
Ram. 8GB
64 bit.
Windows 10.

Problemy zaczęły się od jakiegoś konkretnego momentu?
Odinstaluj wszystkie niepotrzebne aplikacje
Przeskanuj też komputer antywirusem i jeśli coś znajdzie to wklej tu log ze skanowania

Problemy były już od początku zainstalowania GTA V, podczas grania w bf 1 czy nawet cs go na wysokich nie ma żadnych ścinek, to jest nie możliwe by tak było i to nie tylko ja mam takie problemy. Antywirus nic nie wskazuje.

Skoro w multi są ścinki to obstawiałbym na razie procesor. To dwurdzeniówka, czterowątkowa z małą ilością pamięci. GTA online wymaga dużo od procka i może stąd problemy. Jeżeli w BF1 na mapach 64 graczy masz spadki FPS to obstawiałbym procesor - mniejsze tryby tak mocno procka nie katują.

No możliwe ale dużo innych osób mając procesor i7 czy i5 również ma takie same ścinki co ja więc nie wiem czy to wina procesora. ;/

Kiedyś w lapku GTA V odpalała się czasem na zintegrowanej grafice a nie dedykowanej i też miałem ścinki. Może to jest i u Ciebie.

to może być kwestia niezaktualizowanych sterowników