GTA V Ścinki na dobrym kompie


(mikemolotovskij) #1

Cześć, mam problem z gta, mam dobrego pcta a najniższe ustawienia gry GTA V i tak nic nie dają, gdy ustawię nawet żeby gra wyglądała jak gówno to i tak mam ścinki przede wszystkim na gta online czy na fiveM… W singlu takich ścinek aż nie było moje spec kompa.

Spec komp.
Procesor ™ i3 7100 3.90 GHz
Karta graficzna… NVIDIA geforce GTX 1050ti.
Ram. 8GB
64 bit.
Windows 10.


(synaptyk) #2

Problemy zaczęły się od jakiegoś konkretnego momentu?
Odinstaluj wszystkie niepotrzebne aplikacje
Przeskanuj też komputer antywirusem i jeśli coś znajdzie to wklej tu log ze skanowania


(mikemolotovskij) #4

Problemy były już od początku zainstalowania GTA V, podczas grania w bf 1 czy nawet cs go na wysokich nie ma żadnych ścinek, to jest nie możliwe by tak było i to nie tylko ja mam takie problemy. Antywirus nic nie wskazuje.


(LORDEK) #5

Skoro w multi są ścinki to obstawiałbym na razie procesor. To dwurdzeniówka, czterowątkowa z małą ilością pamięci. GTA online wymaga dużo od procka i może stąd problemy. Jeżeli w BF1 na mapach 64 graczy masz spadki FPS to obstawiałbym procesor - mniejsze tryby tak mocno procka nie katują.


(mikemolotovskij) #6

No możliwe ale dużo innych osób mając procesor i7 czy i5 również ma takie same ścinki co ja więc nie wiem czy to wina procesora. ;/


(wesoly82) #7

Kiedyś w lapku GTA V odpalała się czasem na zintegrowanej grafice a nie dedykowanej i też miałem ścinki. Może to jest i u Ciebie.


(Mati 1324) #8

to może być kwestia niezaktualizowanych sterowników