GTA V z Epic Games

Witam. Mam problem z gta z epic games. Grę miałem zapisaną w wybranym przez siebie miejscu podczas instalacji, ale zmieniłem nazwę folderu z grą i włożyłem ją do innego folderu w tym samym miejscu na dysku. Chcąc uruchomic ją poprzez epic, pokazuje mi, że gra jest niezainstalowana. próbowałem zmienić nazwe z powrotem na gtav ale to nie pomaga. Czy jest sposób na naprawienie tego bez reinstalacji gry?

Musisz przywrócić wszystko! do stanu wyjściowego. Albo od nowa ciągnąć te 100GB. Epic stwarza tylko odnośniki url i katalog gdzieś w katalogu /users/… dlatego nawet jak usuniesz katalogi z grą to będzie twierdził, że gra jest zainstalowana.

Przywrócić wszystko… Czyli co? Ja usunąłem ten folder i wszystko jest tak jak było

A co zmieniłeś - przeczytaj swój pierwszy post!
cyt: “Witam. Mam problem z gta z epic games. Grę miałem zapisaną w wybranym przez siebie miejscu podczas instalacji,”…
Katalog, który zmieniłeś ma mieć taką samą ścieżkę jak przed zmianami.

Ja zapisałem to na dysku twardym podczas instalacji. Potem utworzyłem na tym dysku nowy folder, do którego włożyłem folder z grą. Nazwe folderu z grą(GTAV) zmieniłem. Teraz ma tą samą ścieżkę co przy instalacji

I tu jest twój problem!
Podczas instalacji wybrałeś katalog, np.:“C:/GTAV/”, to taki ma zostać. Nic nie możesz kopiować, przesuwać, zmieniać nazw itd.

Wiem. Wszystko jest tak jak było, ale dalej nje rozpoznaje

Ok wszystko już działa. Musiałem tylko ponownie uruchomić komputer. Dzięki

W razie gdyby ktoś miał podobny problem, i np. chciał zmigrować z innej wersji i miał już pliki gry - zdarza się, że launcher Epica nie ma ochoty weryfikować istniejących plików gry, bo wywala komunikat, że już są pliki wewnątrz folderu.
Obszedłem to, i z tego co kojarzę, zrobiłem coś podobnego, nie jestem pewien, ale chyba zacząłem ściągać grę w nowym folderze, wstrzymałem, skopiowałem tam pliki gry, a program potem sam zweryfikował te pliki.

1 polubienie