Gta V Znikające Tekstury

Witam. Wiem że dużo osób miało ten sam problem co ja ale nie mogłem nigdzie znaleźć rozwiązania które by mi pomogło. otóż gdy jadę po mieście tekstury znikają (droga budynki itp) i jak się na chwilę zatrzymam to po chwili tekstury się doczytują. jest jakiś sposób na naprawienie tego? grę mam w wersji pudełkowej. ustawienia mam najniższe tylko rozdzielczość mam najwyższą ustawioną directX mam ustawiony na 11 bo na 10 już w ogóle grać się nie dało co sekundę znikały tektury. mój sprzęt: Płyta główna Asus m3n78 procesor Amd phenom quad-core processor 9500 2.20 Ghz 4 rdzenie 4 gb ramu karta graficzna amd radeon hd 5770 1gb ddr5 zasilacz 500w windows 10 home 64bit.

Jak wersja sterownika do grafiki? RAM jakiej szybkości? Pracuje w Dual-u?

Choć stawiam na sterowniki - wygląda, że “wstawiają” Ci tekstury w RAM a później są doczytywane. Dużo zależy przy Twojej konfiguracji softu i od wersji BIOS (ech, ile się tego człowiek narobił już…). Sam nie ruszaj BIOS-u jak nie wiesz dokładnie co chcesz zrobić. Szukaj informatyka, który wie jak działać.

@up Sterowniki mam najnowsze. Ram podam jak będę w domu (szkoła ehh) ja właśnie jestem takim małym informatykiem i znam się na biosie. Powiedziałbyś mi co przestawić w biosie aby to się naprawiło?

podrzucam plik z wynikami z cpu-z pisze tam o ramie procesorze i tak dalej: http://www98.zippyshare.com/v/PuwagrF2/file.html

Dokładna wersja sterowników to Sterowniki AMD Catalyst (15.7.1)

Teraz sprawdziłem, tak Ram działa w trybie Dual Channel. Wie ktoś może co zrobić aby tekstury nie znikały w gta v?