GTA Vice City + mody. Czy to jest bezpieczne?

Postanowiłem sprawdzić jak wyglądają nowsze autka w Vice City. Naściągałem trochę modów, zainstalowałem je, uruchomiłem. Gra sie wysypuje. Wiem, że to pirat, więc od razu grę odinstalowałem. Więc już jej nie mam. Teraz zastanawiam się nad kupnem wersji oryginalnej i mam takie pytanie. Czy oryginał również może posypać się na modach?

Pirat nie pirat, jak jej zainstalujesz za dużo modów to się posypie, najlepiej po każdym zainstalowanym modzie testować grę żeby potem wiedzieć przez co się gra wysypuje. Ja polecam Mody Total Conversion(takie które zmieniają w grze prawie wszystko) przy nich masz pewność że się gra nie wysypie a pozmieniana będzie.

To były błędy typu “Unhandled Exception” i tradycyjne :mrgreen: Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie. Wyślij raport do MS, nie wysyłaj. :mrgreen:

wina moda… popsuty lub do gta3…

im wiecej modów zainstalujesz tym gra będzie się bardziej wieszać, jak coś to se pozinstaluj tam góra 10 modów i już

Przed instalacja zrób kopie zapasowe paru plików i folderów takich jak:

  • gta3.img w folderze “Models”

  • folder “Data” (Można się ograniczyć do: carmods.dat ; default.dat ; default.ide ; handling.cfg ; vehicles.ide)

Po zrobieniu kopii, instaluj mody, jak sie zacznie sypać nadpisz pliki kopiami, które porobiłeś i będzie działać na nowo :slight_smile:

ty gadasz o gta sa…

w gtavc jest mniej plików czyli: carcols.dat handling.cfg default.ide

w carmods.dat są info o tuningu (jaki jes mozliwy) ale to tylko w sa

a w vehicles.ide są wozy (koła, wielkość kół, nazwa, częstość występowania)

a w gta vc vehicles.ide i default.ide są złączone do jednego pliku bo w vc jest kolo 300 elementów a w sa okolo 1500

Rzeczywiście, przepraszam za pomyłkę :oops: , ale to mi wszystko warto zrobić kopie całego folderu “Data” :wink:

Pozdrawiam, Xaros