GTA Vice City- Opóźnienie po puszczeniu przycisku ruchu

Na moim laptopie mam Vice City i zintegrowaną grafikę Intel 82852/82855 GM/GME Graphics Controller zwiększony do 128 MB. Jeszcze niedawno gra na średniej rozdzielczości trochę się “cięła”, ale reagowała poprawnie. Niedawno zainstalowałem WindowFX i niedługo potem odinstalowałem, ale gra nie działa poprawnie. Reaguje z opóźnieniem np. idę do przodu, puszczam klawisz, a Tommy idzie dalej, dopiero po chwili się zatrzymuje, samochodu nie da się prowadzić, gdyż po wciśnięciu skrętu też reaguje dopiero po chwili. Próbowałem zmniejszyć rozdzielczość, zaktualizowałem sterowniki grafiki, a i tak gra reaguje z opóźnieniem. Czy można bez reinstalacji gry, ani systemu naprawić to???

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

proszę poprawić tytuł.

Rozwiązałem problem. Wystarczyło przeczyścić system “Odkurzaczem” i działa pięknie. :slight_smile:

Złączono Posta : 22.08.2007 (Sro) 16:47

Niestety problem powrócił :frowning: . Zainstalowałem spolszczenie do gry i po tym gra znowu reaguje z opóźnieniem. Sprawdziłem system odkurzaczem, ale tym razem to nic nie dało. Nie chcę reinstalować gry, gdyż mam zainstalowane samochody i nie chcę ich stracić.

Mam ten sam problem, nie wiem o co chodzi, pomocy… Może to Sevice Pack 3 tak namodził, bo przed zainstalowaniem jego, gra chodziła dobrze, pozdrawiam i czekam na odpowiedź…

PS: Aha, mam tak samo tylko przy GTA SAN ANDREAS…