Gta Vice City Stories PS2 - problem z uruchomieniem

Kolega kupił sobie PS2 (starą wersję) i GTA Vice CIty Stories. Gra mu śmiga jak nie wiem. Przyszedł do mnie z grą. Włączamy. Pokazuje się filmik a potem robi sie czarny ekran i stoi tak cały czas ( u kolegi w tym czasie pokazuje się napis Loading…)

Ja mam nowsza wersję PS2 Slim (takie 2 razy mniejsze od pleja kolegi)

Czemu ta gra u mnie nie działa ??

Moja Konsola ma 3 miesiące, wszystkie inne gry działają :?

Płyta nie jest Porysowana.

konsola przerobiona, czy nie? gra oryginalna czy pirat?

Gra Oryginalna (nówka nieśmigana) Konsola też nowiutka prosto ze sklepu.

A kolegi konsola ŚMIGANA stara i wszystko działa ;/

No to chyba wina Twojej konsoli, możliwe że laser się zużył, jest to normalne jeśli ma się jakiegoś Mod-Chipa, a czasami jest to normalne przy nieprzerobionej konsoli, jak ktoś dużo gra.

Inne gry mi jakoś Działają (NFS Most Wanted)

A za dużo grac to raczej nie gram

Maximum 2 godziny dziennie grałem Ale od miesiąca to prawie wcale. Konsole mam 3 miesiące.

JEst przerobiona Mod-Chipem czy inną przeróbka?

NICZYM :smiley: Tak jak ją kupiłem taka jest.

dziwne, raczej nie możliwe że laser padł. A płytka nie jest czasem porysowana?

Wygląda nieźle. Ma moze 2 małe ryski ale to chyba nie problem bo inne gry mam w gorszym stanie i działają

A ta gra mi nie działa A koledze działa.

Nie wiemc zemu

Wychodzi na to że padł Tobie laser w konsolce.

To jest niemożliwe bo inne gry działają Tylko z GTA mam problemy. A konsola ma 3 miesiące więc nie mogła się tak szybko zepsuc.

p.S czy naprawa lasera jest w gwarancji czy gwarancja jej nie obejmuje ??

Sprawdziłem gre na nowszym telewizoprze tez nie dziala. Więc psozlem oddac koledze i chcialem u niego zagrac i okazuje się ze u niego gra tez juz nie dziala. Dziwne jak bylem u niego po gre to on w tym momencie w nią grał. poczekałemd ał płyte przyszłem do domu i u mnie juz nie dzialala. :/;/;/;

Płyta z grą legła uszkodzeniu… temat do zamknięcia…