GTA2 "lagi" podczas gry online

Witam mam problem z GTA2 podczas gry online gra sie strasznie przycina nie wiem czy to sa lagi bo na pingach 50-60 raczej powinno sie grac bez problemów (Gra jest darmowa). W dodatku gram tylko z jedna osoba! Server jest zakładany an windowsie XP i łaczy 2MB ja takze mam XP i łacze 640kb/s. program Hamachi nie pomaga ma ktos jakas rade na to łatke do gta albo cokolwiek co mi pomoze?? Za pomoc dziekuje

Pewnie to dlatego, że masz łącze 2 mb, a to zależy czy grasz przez LAN czy jak.

Raczej to wina gry… Grałem kiedyś ze znajomymi na lanie -> 100 mb -> pingi po 200-300

Ja grałem z kumplem i pingi po 20 - 30, a i tak cięło… Tak to już jest z tą grą :F

wiec co nic sie nie da zrobic?? Admin moze ty masz jakas rade na to?? gram przez neta i sa lagi mam programik do robienia “wirtualnego” lana i nadal sa lagi!! A wydaje mi sie ze nie powinno tak byc gram na 2 osoby i widoczne jest to na pingu bo tylko 50-80 to max!! a mimo to lagiiii

WhiteRaven : czytałeś posty wyżej ?

moze masz lagi dlatego że drugi komputer w sieci jest słaby i na nim rwie… a jak na nim to na twoim tez

na obu kompach najnowsze gta chodzi bez problemów wiec gta2 raczej takze :slight_smile: