Gta4-brak misji po zabiciu derricka

otóz zabiłem w gta 4 derricka no i dalej na mapie nic nie ma żadnych misji ani też nikt nie dzwoni !

co począć w takiej sytuacji ? :lol:

Witam

Ja mam to samo tylko po zbiciu Dimitriego na statku? Mam ukończone 74% misji i mi się wydaje że mi zostały do zrobienia tylko misje dodatkowe, które można spotkać na ulicach oznaczone na mapce ludzikami i np dzwoniąc do Jackoba są tak zwane misje dodatkowe. Być może tobie tak samo zostały misje dodatkowe.

A tak w ogóle to jaki masz procent ukończonej gry?

Pozdrawiam

coś koło 60 %

ale jak patrze w staty to francis ukonczone 85% a roman 70 czy coś takiego

z tym ze czesc dodtakowych misji zrobiłem :slight_smile:

z ludzikami wszystkie i troche samochodów dostarczyłem dla stevego

A było używać kodów :stuck_out_tongue:

ale to tylko na bronie :stuck_out_tongue:

i no co Ci ten kod? Przecież bronie znajdziesz wszędzie w tej grze :stuck_out_tongue:

ale czasami były takie przypadki ze potrzebowałem wyrzutni rakiet a normalnie nie miałem po ręką bo zakupić zapomniałem więc tak to jest :stuck_out_tongue:

myśle że jak sprawdzisz e-mail w grze to tam jakieś misje dostaniesz

I jaki morał z tego? Że zmarnowaliście czas bo gry nie ukończycie :stuck_out_tongue:

Mój kolega jak zaczynał grać to go też ostrzegałem i nie wierzył… skończył grę tak jak Ty ;D

Ja narazie tylko się rozbijam po mieście z kodami ale wkrótce zaczne przechodzić misje (bez kodów).

nie to żebym żydził kasy na spluwy poprostu jakoś wyszło tak że naboje szybko sie wystrzeliwały :stuck_out_tongue: i normalnie wyszło takie coś :slight_smile: a że misje robiłem to sie nie chciało jechać tam do kanciapy :lol: po broń :stuck_out_tongue:

a w emailu patrzyłem to chyba nic nie było :slight_smile:

Mam podobny problem tylko że po zabiciu playboya X nie mam misji co mam zrobić wie ktoś ?

witam mam mały problem poczytałem wasze posty i myślę ze będziecie mi mogli pomoc !!

otóż mam taki prułem z misja u Romana przeszyłem do 9.07% i teraz mam ostatnia misje u Romana w ® jak jadę w nią autem to najpierw gadają se po angielsku a potem mnie przenosi do obcego domu i pisze jeszcze dodam dla pewności ze ta misja jest taka ze roman siedzi w koszu a potem jakiś gość go zabiera i przewozi go do garażu co to za misja i co cza w niej zrobić pomóżcie bo siedzę nad tym już 2 dni i nie umiem tego przejść bo pisze po English ???

pomocy! !!

Osły gra jest stworzona żebyś wybrał i zabił konspiracyjnego policjanta w tym przypadku Francisa… Po tym jak go zabijesz masz kolejna misje że wieziesz jego ciało i gra toczy się dalej… Jednym słowem trzeba zabić Francisa! !!