GTA4 na PC - POTWIERDZONE!

Dzisiejszego pięknego dnia, firma Take Two, dystrybutor serii Grand Theft Auto, powiedział naprawde ciekawą wiadomość, mianowicie to, iż Grand Theft Auto IV zostanie wydane na PC! Nie, to nie jest żart! GTA IV na PC zostanie wydane 18 Listopada 2008 roku w Ameryce, a 21 Listopada w Europie! Tak więc, wszystkie “przepowiednie” się potwierdziły, a teraz pozostaje nam tylko czekać…

Oto wypowiedź Sama Housera, dyrektora Rockstar Games na ten temat:

,Jesteśmy bardzo podekscytowani wydaniem Grand Theft Auto IV na PC. Cały zespół został dedykowany do stworzenia jednej z najlepszych gier na PC. Gra wygląda bardzo przepięknie, jest super grywalna i nie możemy doczekać się, aby wszyscy mogli w nią zagrać. Zapraszamy niedługo na stronę GTA IV, aby dowiedzieć się więcej!"

źródło: gtasite.pl

już się nie mogę doczekać :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Chce listopad! !!

Jakie wymagania będą?

Ledwo potwierdzono że będzie na PC a ty już chcesz wymagania?

Poczekaj troche!

haha, zaóważyliście, że wszystkie nowe odsłony gier GTA, NFS, FIFA itp. są jesienią?;d

Można już zamówić :smiley:

http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm … nr=9483014

BTW. chyba nie będzie większych wymagań jak np. Crysis?

Super i oto chodzi.Byłem zawsze fanem GTA a tu taka super informacja.Pozostaje tylko czekać.

Znająć R* to nie. Bo jak zapowiadali goście z konsolami to GTA SA miała mieć magiczne wymagania a grafika szła na GeForce MX2 to nie powinny być duże :slight_smile:

monka_aloha , też to zauważyłem, pewnie wydają dlatego że zimno już jest i na dodatek święta,i ludzie w domu siedzą

słodko :lol:

a na MX440 nie :frowning: #-o

I jak każdy czekam na IV :slight_smile:

Zapomnij :x

Dlatego według mnie lepiej mieć konsole next-genową i cieszyć się grą nie martwiąc się wymaganiami :slight_smile:

Pzdr

mogli by w wersji na pc dać możliwość grania w trybie mp większej liczbie graczy, no i mogli by dac jakieś nowe smaczki, w końcu zmusili nas do tak długiego oczekiwania na tą wiadomość :stuck_out_tongue:

Hurra! !!

Myślicie że gf9600 GSO uciągnie gtaIV na max detalach ;d ?

wiedziałem że zaczną się takie durne pytania ;/

dopiero co zapowiedzieli gre, a ci tu z wymaganiami wyskakuja

Nie ma durnych pytań, są tylko durne odpowiedzi.

Gdyby grafika była na poziome takim jak na konsolkach to sadzę że wymagania na PC nie będą zbyt wielkie…

Widziałeś jak gra wygląda na X360 i PS3 ?

Gra wygląda po prostu pięknie, grafika i grywalność cud, miód :slight_smile:

Jak będzie taka grafa jak na konsole to niestety wymagania nie będą małe

:: Radziu :: , na pewno wysokie nie będą, gdyż obecne karty graficzne już dawno przegoniły konsole, a po za tym jak PC potrafią pociągnąć Crysis-a na full detal, a konsole nie wiec GTA IV spokojnie pójdzie na PC

Crysis jest jedną z najlepszych graficznie gier no nie? No mi idzie na średnich-wysokich to gta IV też mi powinno pójść :smiley: