GTA4 na Pc?

Ej chodzi wam o GTA Liberty City Stories…?? bo ja słyszałem ze na wiosne 2008r. ma byc premiera na PC

to żeś się człowieku obudził, GTA LCS powstało na PS2 oraz PSP a od premiery już trochę czasu upłynęło, wyszło nawet GTA VCS na PSP oraz PS2…

mówimy tutaj o GTA IV, którego premiera ma nastąpić w 2008r

A dokładniej w marcu, starość nie radość, skąd wziąć czas na te gry? :stuck_out_tongue: Ale i tak poczekam na PC Version :smiley:

dobra dobra…a czy przypadkiem Gta IV to nie liberty city stories?? jesli sie myle to zwracam honor,…

to są inne części od siebie, akcja GTA4 dzieje sie w liberty city tylko już w XXI wieku a tam to były lata 80’

Xaros R* jeszcze nie powiedział w którym miesiącu wyjdzie gta4, jedynie wiemy że to będzie II kwartał 2008r, więc marzec odpada

Hmmm. … ciekawe czy będzie wydana na ps2 :D:D

ciekawe czy wydadzą na pegazusa :stuck_out_tongue: :mrgreen:

No mam nadzieje że będzie na PC!

Jedyna dzisiejsza gra, która może pochwalić się czymś więcej niż tylko grafiką.

Chyba wyjdzie 9 miesiecy po PS3 juz nie moge sie doczekac kiedy wyjdzie na PS3! !!

San Andreas było potwierdzone przez R* że wyjdzie na PC z jakies pół roku przed premierą na PS2

jak nie będzie gta4 na pc to dla pctowców zawsze zostaje MAFIA 2 :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=JroUUnVuHo0

Już wyszła?

Mafia wersja stara fajna była… :stuck_out_tongue:

jeszcze nie ale już hyba niedługo]

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=10267

A można wiedzieć po czym wnioskujesz że “to już niedługo” ?

Może jakieś “nieoficjalne” “plotki” krążą na temat “dokładniejszej” daty wydania niż tylko rok ?

Data Premiery:

Świat: 2008

Polska: obecnie brak planów wydania

Jak wiadomo rok jest dosyć długi więc możemy nawet czekać do Grudnia 2008, a wielokrotnie się zdarzało że premiery były przesuwane i to nawet po kilka razy odwlekano wydanie jednego konkretnego tytułu, więc nie rozumiem skąd takie rozumowanie, skoro nie ma (żadnych?) konkretnych informacji na temat daty wydania.

czytaj uważnie napisałem “CHYBA już niedługo”

Skoro już jesteśmy tacy dokładni to napisałeś:

A nie tak jak powinno być, czyli chyba*

To że wyjdzie w 2008 roku to wiadomo, żadnej nowości podając tego linka nie wniosłeś więc w ogóle nie wiem po co takie “rewelacje?”, myślałem że wiesz coś konkretnego a tutaj klops ;x

Dowiedziałem się tego samego co wiedziałem już od dawna :stuck_out_tongue:

I tak bardziej czekam na GTA IV :slight_smile:

chciałem tylko odpowiedzieć na pytanie walker123

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

kiedyś miałem taki problem jak niektóre stąd osoby, że zacznę zbierać na konsolkę bo X gry nie będzie na pc. znalazłem jednak w necie fajny ciekawy artykuł i wszystko stało się jasne.

jeśli chodzi o gta IV to tylko i dlatego narazie jest wydawana na konsole bo są “świeże, muszą się jeszcze lepiej sprzedawać”, dlatego narazie te lepsze gierki są pod konsole najpierw robione, 95% tytułów gier (nie japońskie) są na konsole i pc (tylko przy tym trzeba dłużej czekać). po jakimś czasie gra ta jest stara na konsole, wydają wtedy na pc, i dalej mają kasę z tego samego tytułu. to wszystko to jeden wielki marketing. z pc nigdy nie zrezygnują bo “są w nim za duże pieniądze”: producenci kart graficzny itp, muszą zarabiać wszyscy, dlatego sądze że gta IV wyjdzie na pc ale trzeba będzie dłużej poczekać

Moim zdaniem GTA 4 Wyjdzie na PC , na 100000% Pamiętam (i to jest prawda) Jak mówili ,że SA ma wyjść TYLKO na konsole… iii co sie okazało ?? Wyszło również na PC

Dobrze, ale teraz mówimy o GTAIV nie GTA SA.