GTA4 na Pc?

no jak myślicie?? czy może już coś wiadomo czy gta4 będzie na pc??

Mało jest mówione o tym na jaką platformę ma wyjść, najprawdopodobniej będzie to tylko ps3 i xbox360 8)

Jak się gra w takie gry na padzie.??

przecież nawet nie można wycelować…

Nie da się celować ? haha, mam kumpla co na padzie od xboxa 360 grał jedną ręką (dru nie była sprawna :stuck_out_tongue: ) w gry FPS i nieźle mu szło… to wszystko jest kwestia przyzwyczajenia. :lol:

no nie tego się obawiałem ze będedzie trza zacząc na konsole zbierać :?

ale w sumie to czemu mieli by nie zrobić na pc przeciesz wszystki podstawowe części były na pc więc gta4 też powinno być na pc mam rację

Nie będzie niestety na PC :cry:

@cwaniak

Jest to związane ze szerzącym się piractwem na PC

przecież konsole też podrabiają…

no właśnie więc co im za róznica czy pirat zpiraci sobie gre na pc czy na np xbox-a

Pewnie będzie możliwość gry przez sieć, to jeśli ktoś będzie miał pirata na xboxa to go od razu zablokują, na dzień dzisiejszy PS3 nie zostało jeszcze przerobiona na piraty więc bardziej opłacalne jest wydanie gry na konsole 8)

jak to nie? juz dawno zhackowali…z tego co pamiętam to kilka dni po premierze :stuck_out_tongue:

Niby kiedy? Przecież to były ściemy. :-o PS3 nie zostało jeszcze złamane.

porównaj ile jest piratów na konsole a ile na PC, jak ktos ma pirata na konsolę to banują konsole i już po sprawie i tam R* powiedziałże nie ma zamiaru wydawać na PC ze względu na rozszerzające się piractwo gdy im żadne zyski nie przynosi, a po 2 kto by kupował kompa pod GTA4 gdzie wymagania pewnie będą o połowie większe niż w Crysis

a co do tego celowania z pada to kwestia przyzwyczajenia ja grając w FPS na XBOX 360 po niecałym tygodniu już umiałem celować bdb, jakoś lepiej mi jest celowac z pada niż myszką latać po całym biurku

Choć podobno jest nowy firmweare dla przerobionego Xboxa, tak iż można grać przez sieć na piratach.

Ta konsolka ma chyba to zainstalowane:

http://www.allegro.pl/item279240886_xbo … owka_.html

Ale dyrdymały… Wiadomo, że będzie na PC tylko troche później jak to zawsze. I nie będzie mieć 2x większych wymagań niż Crysis bo niby zresztą z jakiej racji?? Grafika nie jest zbyt rewelacyjna. A co do banowania konsol to do tego musieli by chyba grać przez neta a nie ma takiej potrzeby (ale nie jestem pewny bo nie mam konsoli).

doszły mnie słuchy, ze GTA IV będzie grą wydaną tylko na konsolę PS3 oraz Xbox 360

ale pożyjemy zobaczymy, bo z R* nic nie wiadomo…

Dino1992 tak czy siak kiedyś im zbanują

super4634 no wiadomo jak nie grasz w multi to Ci nie zbanują, a jak zagrasz to później może być kicha

Po pierwsze tak, samo mówiono o Vice CIty, oraz San Andreas, konsolowcy dostana ■■■■, a PC bardziej dopracowana wersje jak to zawsze bywa :smiley:

Hmm, no tak przecież to na konsolach jest standardowo multiplayer w San Andreas a na pc nie, pctowcy mają zawsze bardziej rozbudowaną grę + czekanie 10 miesięcy.

EEe ja jestem pewien że że gra będzie na kompa… :slight_smile:

San Adreas-a też miało na kompa nie być… myślę że jak GTA4 wyjdzie na konsole to mniej więcej po pół roku będziemy się nią cieszyć na PC :smiley:

A co do celowania to wiadomo żę myszką jest o niego lepiej… :smiley:

Noo to nie sztuka mieć auto-celowanie :stuck_out_tongue: jak by tak dłużej się zastanowić to prawie jak cheaty :stuck_out_tongue: