GTA4 na Pc?

Microsoft banuje przerobione Xboksy.

Różni się jeszcze tym że jak przerobisz konsole to tracisz gwarancję i możliwe że napęd szybciej padnie. Jak tu kolega wyżej mówi Microsft banuję konsole ,która zostaje podpięta do internetu. Na PS 3 nie ma jeszcze piratów bo nie złamali zabezpieczeń konsoli :slight_smile:

tylko żebyś się nie zdziwił że na xbox360 piractwo to góra 10% osób mających iksa, a na PC to 50% osób mających kompa

są piraty… motorstorm (czy jakoś tak) przez grupę paradox :wink:

Moim zdaniem GTA 4 wyjdzie na kompa ponieważ gdzieś na gtasite.pl czytałem że jakaś tam firma już sprzedaje wersję na PC.

A teraz sobie oblukajcie linkacze:

http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?art_nr=9483014〈=d%A7ion=pc&cat=

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=40740

Pożyjemy Zobaczymy

“Na Pc wiecęj piratów”… już 3 dni przed premierą gta4 można było znaleźć w necie :lol:

Ale tylko na xklocka, a na PS3 nie było ;]

no to chyba normalne że tylko na xbox bo jak mieli zrobić na ps3 jak konsolka nie została jeszcze prze nikogo przerobiona :stuck_out_tongue:

No tak piractwo na x360 się szerzy :smiley: Ale tą konsolę można przerobić z resztą ona wyszła w listopadzie 2005 a PS3 rok póżniej bo w listopadzie 2006 ale i tak się dziwie że przez rok jeszcze nikt jej nie złamał :stuck_out_tongue: A tak przy okazji jak to wygląda gdy ci banują konsolę ???

ps3 nie zostala przerobiona ale mozna grac na niej piratami, wystarczy wrzucic obraz gry w formacie .iso na dysk konsoli i jakos w linuxie zamontowac po przez taki “konsolowy daemon tool” i mozna grac. problem w tym ze takich obrazow gier nie ma zbyt wiele

banują xbox live i nie wejdziesz już w niego pomimo że masz podłączoną konsolę do neta i np. złoty pakiet, a konsolę banuja w jakiś tam rygorystycznych przypadkach, ale nie pamiętam w jakich, jedynie wiem że jakiemuś kolesiowi zbanowali i już jej nie odpalił

A dokładniej, jeśli mamy konsole z “sfleszowanym” napędem i odpalimy jakiegoś pirata, a w tym samym czasie ktoś także ma odpaloną tą samą kopię to odrazu lecą bany na obydwie osoby ( kiedy są podłączone pod neta ).

NA 99% GTA4 BEDZIE NA PC! !!

czytalem ze 16 pazdziernika

PS: juz jest GTA IV na PC :stuck_out_tongue:

dscn4847lo7.jpg

No co ty. Ja widzę, że to wersja na XBOX360- napis na górze, tylko tak zdjęcie zrobione na pececie, żeby ładnie wyglądało. :lol:

Przecież dobrze powiedział… to gta leży na pc czyli kompie :stuck_out_tongue:

to może jeszcze ja wsadzę płytę od XBOX360 i włożę ją do napędu od kompa i powiem że na PC jest

Jezu… to żart chyba był nie??