GTS 450 gainward, palit itd... która najlepsza?


(Barti059) #1

tak jak w temacie, jakiej firmy GTS 450 jest najlepszy, wiem że tą są bardzo małe różnice ale chce wiedziec :slight_smile: (znalazlem kiedys tabelkę z tym ale teraz nie mogę znaleść)


(Ascent) #2

Gainward i Palit tworzą karty niższej jakości, bierz MSI lub Gigabyte , ostatecznie ASUS ; a ile masz do przeznaczenia i ile pamięci potrzebujesz?


(Jas162) #3

Gainward należy do Palit’ a.

Sam mam GTX’ a 460 od Gainward’ a (kumpel od ok. 2 lat GTS 250) i nie narzekam/y. Wybrałem go bo był najtańszy :lol:


(majcovsky) #4

Miałem kartę Gainwarda - spaliła się pracując kilka minut (!) na wadliwych sterownikach…


(Michal Kolatek) #5

W podobnej cenie można kupić HD5770 który jest nieco wydajniejszy. Palit/Gainward zwykle mają cięcia w sekcji zasilania i może być problem w wymianą chłodzenia, znam przypadek jak otwory montażowe od Gainwarda nie pasowały do chłodzenia które te karty obsługuje AC Accelero Xtreme Plus, karta miała nie standardowe otwory montażowe. Z 450 warto na pewno kupić Gigabyte z serii Windforce.


(Barti059) #6

aha, to piszcie dalej, i czy mógłbym prosić o listę gts’a 450 o różnych producentach bo kiedys taka widzialem i tam bylo wszystko pokazane (a tak wogóle to tobi widzę że znów udzielasz się w jednym z moich tematów :smiley: )

Dodane 17.04.2011 (N) 13:38

może być taka http://allegro.pl/gigabyte-geforce-gts- … ml#gallery albo taka http://allegro.pl/gigabyte-geforce-gts- … 09703.html , i pytanko, czy wersja z dwoma wentylatorami jest glosniejsza od tej z jednym? i czy wogole glosna