GTS Energis-dyskusja

tak tylko musisz kupic sobie modem bodajże… ma ktoś to już???

Wczoraj dzwoniłem i powiedzieli że do 8 dni powinni przysłać płytke z jakimś oprogramowaniem.

moja umowa już dotarła :), dziś pani do mnie zadzwoniła. Co do przesyłki, powiedziano mi że niedługo powinna przyjść, więc podobnie jak u MoszeUsz’a.

i jak? założyli wam już ??

czekam i czekam, chyba juz trzeci tydzień się kończy :lol:

dobrze że jeszcze neo daje radę 8)

Oto co znalazłem w internecie

U mnie w tej chwili coś się zmieniło bo we właściwościach połączenia mam teraz 1,3 Mbit. Wcześniej miałem 512 kb ale to tylko “wirtualna” zmiana. Prawdopodobnie trzeba wpisać jakieś dane z multimo i wtedy będzie mi działało z pełną prędkością.

MoszeUsz , wątpię żeby był to związane z GTS Energis.

Mam od dzisiaj. Wszystko działa ok.

jak z transferem?

Taki jaki powinien być na tym łączu.

128 kb\s download

około 32 kb\s a czasami więcej upload

To nice, ja jeszcze czekam na łącze. Myślę że do końca tygodnia będe już miał.

Jeśli już ktoś będzie miał multimo to prsiłbym o jakąś relcje jk działa itp.

ja nie mam juz nta z 20 dni a moj cierpliwość sie skończyła si juz 19 dni temu :x

na infolini spławiją mnie historyjkmi że to tp wina…

P.S sorki za błedy ale ssiad ma z dupy kalwiture :?

B to wina TP. To nie zależy od nich tylko od tego kiedy TP udostępni im swoje łącza w twoim rejonie, a potem wysyłają tylko priorytetem instrukcje instalacji. Ja mam Multimo od poniedziałku i działa lepiej niż neo. Żadnego disconecta przez te dni.

A i w zeszłym tygodniu dzwonili do mnie z TP czy nie chciałbym wrócić do nich na nowych warunkach.

ale perwa to wina GTSu co za buraki tam pracują

mama ma 2 imiona a oni wzieli to jako imie i nazwisko

nie dość że mieli wszędzie podpisy nzwiskiem to jeszcze dałem im kserokopie dowodu mamy…

oni wysłali 2 imiona+aders to tp i 9 marca tp odrzuciła wniosek

zamiast jakoś to wytłumczyc tego 9 marca to zbywali mnie jakimiś awarimi i że to tp wina…

powiedział że da sprawe do prełożonych ioni zadzwonią

i weź tu nie pozostań przy neo i wzmacniaj monopolizm tp :x

Komornik , ja też jeszcze czekam na łącze. Neo odłączyli mi 11 dni temu, mam nadzieję że do końca tego tygodnia będe miał Multimo.

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 15:59

Witam. Dziś tzn. (21.03.2007), dostałem modem kurierem. Zarejestrowałem się na stronie http://www.register.multimo.pl i pobrałem nazwę użytkownika i hasło. Proces instalacji modemu, jaki i pobierania loginu i hasło przebiegł bez najmniejszych problemów. Prędkość łącza jest taka jak było to napisane w umowie. Download = 128 KB/s (1 Mb/s), Upload = 32 KB/s (256 Kb/s). Zniechęcić może tylko fakt długiego oczekiwania na podłączenie usługi. Ja jestem w 100 % zadowolony, polecam.