GTS Energis-dyskusja

planuje sobie założyć internet właśnie u wymienionego dostawcy. Ma ktoś już może ten internet? Lub jakąkolwiek styczność z firmą GTS? Proszę o sugestię i informacje dot. tego dostawcy. Interesuje mnie tylko internet. Czy to jest wiarygodne i działa bezawaryjnie itd… ? ?

Z góry dzięki.

Zamówiłem we wtorek i czekam na umowe.

a jakiego teraz masz neta? tzn skąd piszesz ? i jakiego miałeś wcześniej?

ktoś jeszcze może wie coś na ten temat???

Mam teraz neo 512. U nich będe miał 1 Mb. Jestem ze strefy 12.

to można najpierw wziąśc u nich neta a potem zrezygnowac z neostrady?

, można tak powiedzieć, bo oni wysyłają Ci umowę pocztą. ja mam neo do 14 lutego 2007, a już w sobotę odesłałem do nich podpisaną umowę.

Ja już wypowiedziałem umowe, trzeba to zrobić przed 14 lutego to wtedy nie ma kar. I czekam na umowe od Multimo.

to jak masz teraz neta?

Mam do środy neostrade. A potem multimo kiedy mnie atywują, pewnie jakiś tydzień bez neta.

jak będziesz już miał to napisz tutaj. a wiesz może czy można do ich biura jechac i podpisac umowę od ręki a nie przez telefon lub internet?

umowę wysyłają do domu. trzeba na nią trochę poczekać, ja czekałem ponad tydzień.

to jak będziesz miał tego neta to pisz tutaj ok? a nie boicie się że np. prędkośc będzie niestabilna albo jakichś problemów? sam nie wiem czy zmieniac neostrade na GTS… :?

jak ja już będę miał to napisze. ale jeśli chcesz zmienić neostradę na multimo, to i tak będziesz chyba musiał zaryzykować, jutro jest 14, więc ostateczny termin, a wątpię w to żeby mi i MoszeUsz , podłączyli do jutra :slight_smile:

ale nie wiem czy ryzykowac właśnie… co radzicie?

pomyśl czy warto

dajmy na to mój przypadek:

umowa na neo 256 (49zł netto) kończy mi sie za 10 miesięcy

a za pare zł więcej mam 1mega a będe brał na rok

jak dla mnie gra warta świeczki-umowa juz pędzi pocztą 8)

Komornik pewnie że warta. Tylko żeby nie był tak jak w tp z jakością. Chodź myślę że nie będzie, bo GTS Energis, to firma oferująca rozwiązania telekomunikacyjne dla biznesu :slight_smile:

masz na myśli “jakość niska”

neo w ciągu 2 lat nawaliło mi z 3-4x a zamuliło z-2-3x

jak w GTS Energis, bdzie taka sama jakość jak w tp to będe zadowolony

u mnie było trochę gorzej z tp. ale też nie mam wielkich powodów do narzekań. głównie chodzi mi tu o ogół klientów.

i jak… podłączyli wam??

A jak nie miałem neo tylko mam icp internet cable provider z kablówki to będę mógł sie na multimo przeżucic!! Albo jeszcze inaczej czy ktoś kto nie miał wcześniej neta to moze sobie podpisac umowę z gts??