Gts450 i gtx560ti

Witam. Chce ustawić GTS 450 1GB (evga SC) żeby obliczała samego PhysX ,a EVGA GeForce GTX 560 Ti DS SC 1GB żeby robiła resztę. I moje pytanie jest takie : Czy trzeba te karty połączyć kablem SLI żeby tak było czy po prostu wsadzić obydwie karty i ustawić w panelu sterowania nVidia by PhysX’a obliczała GTS 450???

W SLI nie połączysz dwóch różnych kart…

To wiem ze nie połączę w sli i nawet nie mam zamiaru. Proszę przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem poprzednio

Paranienormalny dobrze Ci odpowiedział - zobacz jak zadałeś pytanie - NIE POŁĄCZYSZ 2 RÓŻNYCH KART ZA POMOCĄ SLI więc Twoje pytanie jest z góry bez sensu. Poza tym skoro ich nie połączysz w żaden sposób to nie wiem jak masz zamiar korzystać z tych kart. Nie wiem czy uda się to odpalić w jakikolwiek sposób żeby tak część zadań na jedną kartę a część na drugą. Monitor podłączysz i tak tylko do jednej na raz, jeżeli nie są połączone SLI to nie będę współpracowały, a nie podłączysz ich SLI bo to dwa różne modele.

A masz te karty, czy chcesz je dopiero kupić?

Jak dla mnie to obecnie łączenie karty tak aby jedna liczyła fizykę to nieporozumienie. Moc obliczeniowa 560Ti spokojnie starcza do PhysX, wątpię abyś odczuł jakiś duży wzrost wydajności przy takim połączeniu. Dodatkowo pamiętaj, że tylko niektóre gry obsługują PhysX. Na moje lepiej sprzedać GTS 450 i chociaż trochę kasy będziesz mieć.