GTX 1050, komputer nie widzi karty

Cześć. Wczoraj kupiłem kartę GTX 1050 w komputroniku. Podłączyłem do kompa wszystko elegancko i już pierwsze problemy pojawiły się przy ładowaniu windy ponieważ niespotykanie długo muszę czekać przy napisie Windows na załadowanie systemu, ale ok mówię może pierwszy raz taki musi być. 

Ściągnąłem sterowniki z oficjalnej strony, najnowsze, próbuje je instalować i wyskakuje mi błąd “this graphics driver could not find compatible graphics hardware”. Przy zainstalowaniu nvidia experience bo myślę, że on mógłby tak to znaleźć sterowniki odpowiednie do karty wyrzuca mi taki błąd “nvidia geforce experience requires an nvidia GPU” W menadżerze urządzeń nie widzi karty i nie ma żadnych znaków zapytania, w evereście nie wyświetla mi żadnych informacji na temat grafiki. Karta działa, wiatrak się kręci. Ogólnie komputer jej nie widzi. Raport z everestu w załączniku.

Report.txt

 

Edit: Jedyny wykrzyknik jaki zauważyłem w menadżerze jest na zdjęciu.Untitled.png

A na starej karcie grafiki, odinstalowałeś jej CAŁE oprogramowanie z poziomu Programy?, restart, czyszczenie systemu np: Ccleanerem?

 

I teraz dodatkowo, menadżer urządzeń i PPM na starej karcie i ją odinstaluj i zamknij system.

 

Teraz przekładasz nową kartę i instalujesz stery z jej płyty CD, restart, a później uaktualnisz ster.

 

Edit:

I jak karta wymaga dodatkowego zasilania, takie ma być podpięte - choć jest napisane, że nie wymaga, ale sprawdź?

 

http://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html

 

Uruchom z poziomu trybu awaryjnego  wyczyść poprzednie sterowniki wybierasz odpowiedni z listy

A ja bym dla pewności przeinstalował sterowniki Intel INF (jeśli to płyta Intela) lub odpowiednie AMD. Na zdjęciu widać, że system nie rozpoznaje prawidłowo mostków PCI.