GTX 1060 a odtwarzanie 4K na YouTube

Pytanie do posiadaczy GTX 1060 (chyba niezależnie od konkretnego modelu): czy możecie odtwarzać filmy na YouTube w jakości 4K? Czytałem trochę na ten temat, ale nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi. 

Odtwarzać można nawet n a dużo słabszej karcie, a że to będzie przeglądanie zdjęć, to inna sprawa.

Pytasz o to czy ta karta da z tym radę? Tak, da radę, nie posiadam jej ale ktoś z mojej rodziny ma i nie ma z tym najmniejszego problemu.
Oczywiście jest wymagane szybkie połączenie internetowe, przy FHD poniżej 10 -12 Mb/s nie ma co się za to zabierać.

To jak w końcu? Nie ma z tym problemu czy jest to przeglądanie zdjęć?? Mam internet o prędkości 150 Mb/s.

Będzie na pewno płynnie. Z 4K już radzą sobie nowe integry nawet.

Z 4k to i moja 860GTX w lapie działa płynnie :slight_smile:

Nie będzie rzadnych problemów, w wiele gorszych sprzętach nie ma :stuck_out_tongue:

no jak masz gtx 1060 to raczej cpu masz nie gorszy niż i3 6100 :slight_smile: Więc na 100 % bedzie działać :slight_smile: Tak cieżko w YT jest wpisać 4k :slight_smile:

 

Nie ma z tym problemów. Najwyżej nie zauważysz znaczącej różnicy jeśli nie masz monitora obsługującego 4K.

Sprawa wygląda tak, że zamierzam kupić do tej karty I7-6700K, ale z tego, co wiem, jak podepnę monitor do karty to właśnie ona będzie odpowiedzialna za generowanie obrazu, więc integra w procku chyba nie ma tu żadnego znaczenia. A czy procek w jakiś sposób będzie wspomagał tutaj odtwarzanie filmów na YouTube to nie wiem. Nawet zastanawiałem się czy kupić I7-7700K, bo tam podobno jest technologia wspierająca odtwarzanie na YouTube, ale dotyczy to integry, więc chyba nie ma to znaczenia, bo i tak będę się opierał na GTX 1060. Co do monitora to będzie to 2K. A teraz mam sprzęt z epoki kamienia łupanego i wszystko mi się tnie :slight_smile:

gtx 1060 na pewno bedzie wspierał dekodowanie lepiej niż jakakolwiek integra :slight_smile: Chyba że nie grasz w gry to wtedy wiekszy przyrost bedziesz miał z postawienia i7 z integrą intella i wstawieniem tam linuxa :slight_smile:

Bez problemu ci odtworzy. GTX 1060 to jest jedna z nowszych kart Nvidi, więc się nie masz co martwić.

Nawet Radeon z seri 5 HD powinny pociągnąć 4k bez problemu :). 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :slight_smile: