Gtx 1060 hp

Witam może mi ktoś powie co to za element na płytce drukowanej ?
Co to jest i gdzie moge takie coś kupić lup zlecić wlutowanie takiego czegoś?

Próbowałeś pytać na forum elektroda?

Wystarczy gogle dla (pod)krętaczy :wink: Jest to na 99% rodzaj bezpiecznika blokujący kręcenie karty, usuwać nie polecam. https://overclocking.guide/increase-the-nvidia-power-limit-all-cards/

niestety ale nie pytałem a mam pytanie ile kosztuje lutowanie takiego czegoś chodzi mi o te 5MO co pokazałem i małe kondensatory ? da radę takie coś naprawić

nie pytałem

Dać się pewnie da, ale to będzie raczej rzędu 300 zł nie 30, nie sądzę żeby “domowa” lutownica tu starczyła. Raczej mocni precyzyjna robota i nie ma gwarancji, że się uda….

300 za lutowanie to juz wole sam to zrobić lutownica hot air kosztuje 100zł
do tego topniki i układy około 40-50zł ale czy jest to warte miałeś kiedyś coś lutowane? byłem w serwisie to typowy informatyk do mnie ze tego w mieście nikt się nie podejmie, ale z typka miałem ubaw bo mówię do niego że chce kupić rozdzielacz na wentylatory 4 lub 3 pinowe z molexa a on mi pokazuje molex złączem fdd to już go nie chciałem poprawiać ale kulałem z niego beke xD,takie serwisy tylko w moim mieście

Nie, szczęśliwie nic nie lutowałem;) Natomiast powiem tak: nie przeskoczysz jeżeli nóżki są całkowicie ucięte i facet mógł mieć rację, że to zbyt trudne. Złotą rączką nie jestem , ale wiem, ze pomiędzy rebailingiem karty a pieczeniem w piecu różnica zdecydowana :wink: