GTX 280 pobór prądu Fakt czy Mit?

Witam a więc mam już tą kartę :smiley: wszysco fajnie i ok tylko że mi z nią komputer nie startuje :frowning: tzn. zawiesza sie i co chwile restartuje czy to może być wina mojego zasilacza?

POWERTEC 420WAT :?: jeśli to jego wina to chętnie bym zmienił ale doradzcie bo jeśli chodzi o zasilacze to jestem kompletnie zielony :x Dotej pory mi wystarczał :stuck_out_tongue:

I wyczytałem jeszcze że sama karta bieże około 240WAT to troszke dużo… ale teraz nie wiem czy bierze ona te 240WAT jeśli jest wykorzystywana na MAXA czy normalnie podczas “spoczynku”.

Mam monitor LG 19" Panorame roździelczość 1440x900 (niedługo go zmieniam), czy na tej roździelczości jak nie gram w gry bieże mi 240WAT czy mnie? a jesli mnie to ile mnie/więcej.

Tak sie napaliłem na tą karte że niezdałem sobie sprawy z poborem mocy :frowning: i tu sprawa mi się skomplikowała proszę ratujcie! !!

OCZ 500W w apollo.pl za ok 160 zł. Ciesz się że zasilacz się nie spalił a z nim reszta podzespołów komputera.

Masz taki ekstra komputer, a oszczędzasz na zasilaczu, który może spalić Ci cały komputer. Ten co posiadasz nadaje się do śmietnika, a jeśli już kupujesz zasilacz to dozrobieraj sary i kup coś porządnego. Porządnym, a raczej rewelacyjnym wyborem jest tutaj:

http://new.benchmark.pl/index.php/testy … /1212.html