GTX 760 Gigabyte OC rev2 - czarny ekran

Panowie pomocy… wieczorem komputer działa w pełni, zero problemów. Na drugi dzień po wyświetleniu logo Asus jest czarny ekran. Wygląda jakby system się ładował, dysk pracuje ale nie słychać np dźwięku ładowania Windows 7. Gdy przełączam TV np między HDMI to wybierając HDMI podpięte pod pc, tv pokazuje rozdzielczość ustawioną w pc i odświeżanie 60hz więc tak jakby wszystko było ok.

Bios jestem w stanie włączyć ale po sekundzie się zawiesza. Zegar stoi w miejscu i nie mogę nic zrobić. Mam starą hd7770 i komputer startuje na niej normalnie, jest obraz…

Kartę kupiłem używaną i przez dwa tygodnie nie było absolutnie żadnych problemów. Temperatury w stresie były ok max 48-50°C, zero artefaktów, zero błędów, najnowsze sterowniki hulały…

Łudzę się, że to zasilacz bo mam syfa Modecom feel II 500 Wat. Nie wiem czy to istotne, ale pamiętam, że na GTXsie wiatrak w zasilaczu hulał na około 2700 obrotów.

Pomocy… ![:(]

No właśnie prawdopodobnie to karta, “zrobiona” hot airem/piekarnikiem i padła.
Weź jeszcze, to jedyny 100% pewny sposób, do znajomych/sąsiada i podłącz w drugim komputerze.
Jak nie zaskoczy, to reklamować / utopić sprzedawcę w Wiśle (poniżej odpływu z tej oczyszczalni :> ) lub samemu piec kartę.

Zgadza się, tak jak wyżej. Ewentualnie jak masz szitowy zasilacz to jest minimalna szansa, że u Ciebie padł, ale faktycznie duża szansa że został odratowany do sprzedaży.
Prawdopodobnie ubita pamięć lub coś innego w karcie graficznej.