GTX 760 - po instalacji sterowników kolory są przekłamane


(Dawid330) #1

Witam, mam problem, wymieniłem starą grafę na GTX760 MSI, fajnie karta wymiata itd, lecz kolory poszły lekko w las, mam zielone zafarby. Po odinstalowaniu sterowników wszystko jest ok, kolor jest idealny, kilku sterowników próbowałem i nadal to samo..Kabel wymieniany na inne też nie pomaga. Proszę o pomoc.


(tosiekbu) #2

Witam.

 

Odinstaluj sterowniki KONIECZNIE w trybie awaryjnym

 

http://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html

 

następnie pobierz najnowsze sterowniki dla karty, po zainstalowaniu zaktualizuj też directx 

 

http://download.microsoft.com/download/1/7/1/1718CCC4-6315-4D8E-9543-8E28A4E18C4C/dxwebsetup.exe


(Dimatheus) #3

fotodawid.pl , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Dawid330) #4

Dzięki, wszystko zrobiłem kilka razy… kolory bez sterowników są ok i ostrość również. Każde sterowniki instalowałem od najnowszych po stare, łącznie już 8 różnych pod tą wersję, za każdym razem ten sam efekt. Jest taka opcja żeby karta była walnięta ? plus np z programów bądź gier długo wychodzi mi na pulpit, jest czarny ekran, różne prędkości odświeżania monitora ciut poprawiają ten stan lecz nie za bardzo…


(JNJN) #5

 

Chyba tak, ale trzeba ją zamontować w innym kompie i sprawdzić?

 

Jaki masz zasilacz - odczytaj typ z niego i czy prawidłowo podpiąłeś zasilanie do karty?