Gtx 770 DirectCU II OC Przegrzewanie

Witam mam problem z karta graficzna gtx 770 directCU II OC 4gb karta strasznie sie przegrzewa podczas grania i sie robi czarny ekran po 20 min była testowana u kolegi i u niego tez to występuje co to moze być padniete w niej i czy by sie dało ja naprawic. Program gpu-z pokazywał 96 stopni na gpu 

 

Czy wiatrak na karcie chodzi?

Chodzą dwa karta jest czysta wiec to nie to juz nawet zwiekszalem obroty na 100 % i dalej to samo a jak dotykam karty to aż parzy 

Może w takim razie nie ma dobrego połączenia procesora karty z radiatorem. Jak wygląda kwestia pasty pod radiatorem?

Pasta jest dopiero co wymieniona i dalej to samo a przy zmianie taktowania na mniejsze po 30 min grania wychodzę z gry bo sie karta strasznie grzeje i tez sie robi czarny ekran 

Pasta wymieniona, ok. A czy radiator jest na 100% zapięty?

Radiator jest na maxa przykręcony tylko na 3 śrubkach bo jest złamany gwint i nie mam jak 4 śrubki przykręcić ale nwm czy to coś by dało bo radiator tez jest gorący jak dotykam 

Upierałbym się jednak przy słabym docisku radiatora.

 

to zdjęcie z gpu-z podczas grania i zmniejszeniu taktowania i zwiększeniu obrotów na 70 % a i zmieniłem śrubki na mniejsze żeby lepszy był docisk na tych trzech śrubkach ale to nic nie dało 

tu są jeszcze zdjęcia karty P_20160718_195452.jpg P_20160718_195036.jpg P_20160718_195644_HDR.jpg P_20160718_200219.jpg