GTX 970m w laptopie - wolno wizytujące się tekstury

Witam od jakis paru dni zaobserwowalem w każdej grze wolno wczytujace sie tekstury , szczegóły itp , przeinstalowałem windowsa , sterowniki najnowsze , wcześniej tego nie bylo , co może być powodem? przesyłam jeszcze krótki filmik na którym to widać :

 

https://youtu.be/yD2QFJAtZF0

 

Wrzuć całe screny:

Temperatury wszystkiego? pod obciążeniem, program HWMonitor

Smart dysku, program HD Tune 5.50,opcja health.

Wróć może do sterowników ze strony producenta laptopa i zdaj raport.

temperatury są dobre przy wlączeniu cooler boosta średnio 56 c na karcie i procesorze pod obciązeniem w dying light , hd tune status health OK , sterowników próbowałem 3 wersje , na każdej to samo. Może to być uszkodzona karta graficzna np vram ?

A ten laptop nie ma przypadkiem dwóch kart? Może lecisz na zintegrowanej Intela?

Odpal HWmonitor oraz GPU-Z, zostaw je włączone w tle i włącz grę, pograj kilku minut, potem dopiero daj zrzuty.

ma dwie karty , na intelu napewno nie gram bo juz próbowalem przestawiać i gra strasznie ścinała.tu podaje screeny podczas gry

 

 

post-277137-0-71118400-1428659984_thumb.

Temperatury OK.

 

Daj smart dysku.

smart dysku robiłem programem HD Tune , co do dysku to nawet specjalnie kupiłem przenosny dysk 1T chociaz nie był mi potrzebny , żeby przetestować i wyczyscic całkowicie kompa ze wszystkiego co było na drugiej partycji , instalowałem tez gry na przenosnym i nic nie pomagało , było tak samo , cóż próbowałem ogolnie wszystkiego nawet zmieniac gniazdko z pradem , 3 razy reinstall windowsa , 3 rózne sterowniki , z 15 directów , visualów , frameworków itp ogólnie to 5 dni przy nim siedziałem od rana do wieczora z przerwami na jedzenie i próbowałem wszystkiego , chyba pozostaje jedynie serwis. Moim zdaniem to poszło vram na karcie i usterka jest typowo sprzetowa a nie programowa , takze dam znać jak komp wróci z serwisu , a teraz pozostaje pykanie na playstation 3 w lepszej grafice od laptopa za 6 koła z nową generacja maxwell i jakże dumnie brzmiącą nazwą GTX 970m heh 

Dysk wygląda OK, ale daj cały scren poniżej parametru C6.

 

Może warto postawić świeży system i test?

stawiac system 4 raz nie mam ochoty :slight_smile: , system ostatni raz postawilem przed wczoraj czyszcząc dosłownie wszystko tylko po to kupiłem dodatkowy niepotrzebny mi przenośny dysk 1 T , na kompie mam tylko system , sterowniki + programy do testowania jak gpu-z ,hw monitor , + 3 gry do testowania

post-277137-0-73104700-1428910503_thumb.

Dysk OK.

 

No to serwis.