GTX 980 sli 2x8gb błąd karty graficznej

Witam

Posiadam laptopa msi gt80 z kartą graficzną gtx 980 sli 2x 8gb na Windowsie 10 i mam duży problem ze sterownikami (tak mi się wydaję ). Na początku zainstalowałem najnowsze sterowniki (chyba 364.51) przy czym na youtubie czy innych stronach co chwila wyskakiwał czarny ekran i błąd karty graficznej doczytałem w internecie, że te sterowniki sprawiają problemy w nowszych kartach graficznych i najlepiej odinstalować i zainstalować wersję 362.00 i tak zrobiłem. Teraz czarny ekran się nie pojawia ‘co chwilę’ ale np. co 4 minuty. Jeżeli chodzi o gry to na maksymalnych detalach gry chodzą bez problemu. Czarny ekran pojawia się przy oglądaniu wideo lub przy otwieraniu stron. Proszę o radę. 

zainstaluj  poprawione stery beta  najnowsze .

 

instalowałem i jest jeszcze gorzej 

W lapkach najlepiej instalowac stery oferowane przez producenta !

Pobrałem ze strony msi sterowniki oryginalne ale windows smart screen  wyskakuje, że niebezpieczny program dla komputera i blokuje go. Nie mam pojęcia jak to odblokować

zainstaluj te stery 345.20 M  pod lapka .

 

http://www.mamkomputer.info/windows-10-wylaczenie-filtru-smartscreen/

 

na przeglądarkę prawie pomogło bo praktycznie już nie wyskakiwał błąd ale w grach masakra laptop po 3 minutach się wieszał.   Teraz spróbuje pobrać grafikę od producenta i napiszę czy pomogło.

Chyba traf w dziesiątkę (nie zapeszam), gra normalnie się odpala i z operą też nie mam problemów… jak na razie :slight_smile:

Jest w  końcu ok. :slight_smile: