Gtx Gigabyte 460 OC 1GB GDR 5

Do sprzedania mocna i wydajna karta graficzna Ge Force GTX 460 1 GB pamięci DDR 5 szyna 256 bit wersja OC (Dwa wiatraki bardzo cicha) DirectX 11 SM 5.0 - zainteresowani znajda sobie jej parametry dla nich wysyłam foto na maila na prośbę.

Możliwość negocjacji ceny. Grafika w oryginalnym opakowaniu nie podkręcana chociaż istnieje taka możliwość,karta w stanie idealnym jak nowa nigdy nie miałem z nią żadnych problemów. Z dobrym procesorem można grać w prawie każdą grę na wysokich czy średnich detalach w Full HD!Wejście HDMI i dwa DVI!Grafika potrzebuje mocny markowy zasilacz!U mnie chodziła na 700 W Coolermaster ale słabszy tak myślę 500 W spokojnie starczy!

Sprzedaje gdyż przesiadłem się na wyższy model.

Kontakt przez wiadomość priv lub postem proszę podać nr tel. ja zadzwonię. Zapraszam do zakupu i Pozdrawiam!Możliwość odbioru w Ursusie lub Warszawie.

 

P.S. Zdjęcia poglądowe z netu niewiele się różniące od mojej karty i screen z mojego komputera z programu GPU-Z.

 

Cena 210zł do negocjacji!Zapraszam!

Dałem na portal aukcyjny…http://allegro.pl/gigabyte-gtx-460-oc-1gb-gdr-5-i5189302053.html